Close

Strona 3 z 150 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1498
  1. #21

    Domyślnie

    Jeśli pomogę. Miałem przez tydzień do testów Panasonica G2 z obiektywem 14-140. Jak dla mnie rewelacja. Szybki, produkuje ładne zdjęcia. Większość parametrów można zmienić przez ekran dotykowy. Ekran dotykowy dobrej jakości. Dobrze leży w ręku. Wiele opcji wyciągniętych na korpus. Jak dla mnie rewelacja. Więcej na fotopolis. tam jest moja relacja i klika zdjęć
    Pozdrawiam Dawid
    https://www.dawidszczech.pl/
    D7100, D700, S 70-200 2.8, S 100-300 4.0, N 50 1.8, N 17-70, T 17-55 2.8

  2. #22
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    ostatnio nosi mnie żeby zamienić mój wielki i ciężki apartat na coś małego i wiele z tych bezlusterkowców mi sie podoba...
    pewnie trzeba poczekać jeszcze z rok, dwa żeby wyszło coś naprawdę dobrego...ale kto wie ilu z nas za parę lat będzie używać takich aparatów?

  3. #23

  4. #24
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomek... Zobacz posta
    Ja zmieniłem E-P1 na Panasonica GF1.
    fajnie że piszesz swoje wrażenia ale:
    Panasonic GF1 body (czarny)
    Ten produkt został już wycofany ze sprzedaży

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    To jeden aspekt sprawy, drugi - imho ważniejszy - to optyka.

    Wiem, że po zakupie GF1 teraz jestem postrzegany jako m43 talib, ale nie, tym razem nie chodzi mi o m43 a o Samsunga.
    Obecny NX10 z 30/2 to optyczny super duet. Według Daniela19777 kolejne szkło/naleśnik Sams to 20/2.8 - i to ma sens.
    NR to nie wszystko Jeśli 20/2.8 będzie optycznie w ten sam deseń co 30/2 to Nex-3/5 jest w kłopocie.

    Każdemu kto poleca Nexy proponuję dopisywać: tylko z zumem.

  7. #27
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    ale NX 10 jest wielki! prawie jak lustrzanka
    a to jest już problem...

  8. #28

    Domyślnie

    Mnie też korci zmienić klamoty na coś bardziej poręcznego. Z obserwacji wnioskuję jednak /nie dotykając kwestii ceny/, że bezlusterkowce obecnie sondują rynek - czy się przyjmą, jak mają wyglądać i co zwierać.
    Stwierdziłem, że poczekam jeszcze ze dwa lata. Sytuacja nabierze kolorów i ustabilizuje się. Ceny znormalnieją i wybór będzie większy.
    Tutaj jest... podpis

  9. #29

  10. #30
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    187

    Domyślnie

    No i NEX pozamiatał

Strona 3 z 150 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •