Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: Nikon D2x

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jatin Zobacz posta
    sebar1 dla mnie możesz kupić nawet D1 jeśli masz taką ochotę,
    nie kupuje puszek dla Ciebie ani dla nikogo innego. Kupuje takie jakie są mi potrzebne.
    I możesz mi wierzyć robi tak cała masa ludzi.

    Cytat Zamieszczone przez Jatin Zobacz posta
    Dla jednych liczy się lans jedno cyfrowej puszki dla innych uniwersalność i jakość obrazka oraz AF 3 cyfrowej (żeby była jasność tyczy się to wyłącznie D2x vs D300s).

    Naprawdę nie zrozumiałeś nietaktu jaki popełniłeś pisząc o normalności w poprzednim swoim poście?
    no to poproś może domowników o pomoc.
    D700 + N50 f1.4G / N105VR Micro f/2.8G / Tokina 400 AT-X f/5,6 / N28-105D

  2. #22

    Domyślnie

    sebar1 zdanie "jak dla mnie" w tym kontekście oznacza "mało mnie interesuje jakie i po co puszki kupujesz"
    Masz swoje zdanie ja swoje i na tym poprzestańmy bo zaczynasz coś majaczyć więc szkoda wątku zaśmiecać naszymi bezsensownymi przepychankami.
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jatin Zobacz posta
    szkoda wątku zaśmiecać naszymi bezsensownymi przepychankami.
    to prawda,
    ale mała prośba, jeżeli tak się martwisz o zaśmiecanie wątku to może pomyśl chwile zanim klikniesz "zatwierdź odpowiedź" taki oto tekst:

    Cytat Zamieszczone przez Jatin Zobacz posta
    Każdy normalny wybrał by D300, co do ergonomi to mam D300s pstryknąłem parę fotek Piotra D2x i powiem tak D300 z gripem trzyma się wygodniej niż D2x.
    tyle z mojej strony
    Pozdrawiam
    D700 + N50 f1.4G / N105VR Micro f/2.8G / Tokina 400 AT-X f/5,6 / N28-105D

  4. #24

    Domyślnie

    Ci co mają D2x polecą D2x, ci co mają Dxx polecą D300 a ci co wiedzą co chcą nie będą się pytali na tym forum co kupić tylko to kupią. To takie proste.
    Ilekroć wchodzę w dział Dx i widzę wątek o D2x zawsze do niego zaglądam żeby zobaczyć co w nim ciekawego. Niestety zawsze znajduje wojnę na temat wyższości jednym na drugim. Nie daj Boże będzie to temat o D1. Chyba to najbardziej znienawidzona puszka na tym forum. D2 zaczyna też do tego grona się zaliczać. Ciekawe dlaczego?
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 01-08-2010 o 21:11 Powód: orto. ("borze", Ci--->ci)
    F5 z MF-28, d700, D300, SB-900 Magnifax 4 C-41 i RA-4

  5. #25

    Domyślnie

    ja bym drugi raz d2x nie kupil. szumi w ch.... nawet na iso 250-400

  6. #26

    Domyślnie

    foveon; chyba błędne stwierdzienie - ja polecam D300 w miejsce D2x, mając doświadczenie tak i z d300 i d2x. Prawda jest taka, że nawet super hiper iso100 z d2x jest pod względem DR gorsze niż LO1 w d300. Na wyższych czułościach d2x dostaje jeszcze większe wciry. Jedyny agrument za D2x jest pancerność korpus która urasta do tak istotnej jakby ktoś kupował cyfrową lustrzaną z zamiarem używania jej jako młotka.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  7. #27

    Domyślnie

    Pawle, nie chce się podlizywać ale Twoje uwagi są chyba najcenniejsze. Miałeś oba korpusy i wiesz o czym piszesz.
    D2x to stara konstrukcja i nie ma sensu jej porównywać do obecnych. Takie jest moje zdanie. Jeżeli ktoś zadaje pytanie typu czy opłaca się lub czy warto to pewnie nie zna tego sprzętu. Ten aparat powinien brać ten kto albo bardzo dobrze go zna i wie jakie ma wady i zalety, albo ten co zawsze o nim marzył i nie przeszkadzają jego wady w świetle obecnych technologi. Ja nalezę do tych drugich. Zawsze chciałem mieć też D1 i też ją mam. Oczywiście do szczęścia potrzebna mi jest D3 ale z powodu ceny zakup odbędzie się dopiero jak będzie jechania z góry na dół na tym forum.
    F5 z MF-28, d700, D300, SB-900 Magnifax 4 C-41 i RA-4

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foveon Zobacz posta
    Pawle, nie chce się podlizywać ale Twoje uwagi są chyba najcenniejsze.
    Pawel nalezy do nielicznej grupy ludzi na tym forum, ktorych wypowiedzi sa zawsze konkretne i na temat.

  9. #29

    Domyślnie

    O w modrę... dzięki
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  10. #30

    Domyślnie

    Jezeli D2x jest tak przestarzaly i cienki,
    to dlaczego ciagle ktos chce z niego
    wgrywac profile?
    Nawet do D3, D3x?
    Bo to zupelnie inna matryca.
    http://pjolo.blogspot.com/ "Albo mieć, albo być"

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •