Close

Strona 4 z 21 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 201
  1. #31

    Domyślnie

    Kuuuurdeeeee... czemu pioniki co lepsze foty to mam poziome
    Może stąd mała frekwencja?

  2. #32

    Domyślnie

    Ja wiem że to pewnie dużo za wcześnie na takie pytania - ale może ktoś już coś myśli...

    Czy jest szansa żeby w kalendarzu na każdej stronie oprócz miesiąca głównego, po bokach mniejszą czcionką znalazły się również miesiąc poprzedzający i kolejny - tak jak to widziałem w którejś z poprzednich edycji?
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Kuuuurdeeeee... czemu pioniki co lepsze foty to mam poziome
    Hehe no i dobrze........a ja mam kilka ladnych pionow
    Podesle, podesle ale daje sobie jeszcze nieco czasu bo moze cos nowego, ciekawego wpadnie

  4. #34

    Domyślnie

    Ja mam 99% pionow robionych Sigma. Pucha jak wiadomo to fufu. Czyli zostalem zdyskwalifikowany w przedbiegach.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Ja mam 99% pionow robionych Sigma. Pucha jak wiadomo to fufu. Czyli zostalem zdyskwalifikowany w przedbiegach.
    No i co Ci dala ta hiper matryca Zdyskwalifikowany
    A na serio to jak jest z Fufu i szklem innej firmy niz nikkor? Przecie to Nikona bagnet jest?

  6. #36
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Sorry. Bagnet nikona mają też obiektywy firm niezależnych. W powstaniu zdjęcia musi być coś ze sprzętu nikona. Któreś z body lub jakiś nikkor. Czyli może być fufu z nikkorem, może być nikon z sigmą, tamronem, tokiną itp
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Sorry. Bagnet nikona mają też obiektywy firm niezależnych. W powstaniu zdjęcia musi być coś ze sprzętu nikona. Któreś z body lub jakiś nikkor. Czyli może być fufu z nikkorem, może być nikon z sigmą, tamronem, tokiną itp
    To dlaczego Canon z Nikkorem nie może być? :P

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lazik_s Zobacz posta
    To dlaczego Canon z Nikkorem nie może być? :P
    Dajecie po garach z tymi pytaniami Bo tak zadecydowała GTK tworząc regulamin 'konkursu' pt. kalendarz NIKONIARZE 2011. Jak NG organizuje konkurs określając kategorie, to też do nich piszecie żale że nie ma akurat takiej, w jakiej macie zdjęcie kosę?

  9. #39
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    lazik - z podpisu wynika, że masz nikona. Rozumiem, że "walczysz" w imieniu innych. Niepotrzebnie. Wolałbym tutaj deklaracje dotyczącą zdjęć, a nie dyskusje nad przyjętym regulaminem.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #40

    Domyślnie

    Pion... sam zarzuciłem w zeszłym roku (pewnie jako jeden z wielu) nieśmiały pomysł zrobienia w pionie a teraz siedzę i patrzę w te moje foty... i poziomych kilka by się znalazło ale pionów to chyba już raczej nie :P No ale zobaczymy - tak czy inaczej jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie w tym roku. Kiedy głosowanie?
    Z5; N17-28; Vil85; N80-200; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp

Strona 4 z 21 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •