Close

Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 201
  1. #11
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wodstock Zobacz posta
    "2...pod warunkiem wykonania go aparatem marki Nikon, .

    A jeśli chodzi o obiektyw np. Tokina z aparatem Nikon? Bo raczej nie jest wprost doprecyzowane.
    Można Tokinami, tamronami, Sigami itp, byle wtedy z body Nikona.

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    proszę o doprecyzowanie - czy należy wysłać dokładnie 12 zdjęć, czy jedno też można
    Można 1, 2, 3 itd. Nie więcej niż 12.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #12

    Domyślnie

    zdjęcia tylko w układzie pionowym? szkoda bo wydaje mi się ze 80% zdjęć ludzie robią w poziomie

  3. #13

    Domyślnie

    3 ostatnie kalendarze były poziome więc czas na pion
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  4. #14

    Domyślnie

    napisane jest ze nie mogą być w b&w, tylko kolor, czy sepia wchodzi w grę?

  5. #15

    Domyślnie

    Precyzując - zdjęcia monochromatyczne, bichromatyczne, trichromatyczne itp. nie wchodzą w grę. Dopuszczone są wyłącznie fotografie barwne.

  6. #16
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wodstock Zobacz posta
    "2. Zdjęcie może być wykonane dowolną techniką (nie tylko cyfra, także np. skan odbitki, negatywu, slajdu), pod warunkiem wykonania go aparatem marki Nikon, bądź lustrzanką Fuji z podpiętym Nikkorem."
    Nie żebym się czepiał - (nie mam żadnych szans na znalezienie się w tym kalendarzu... hlip hlip...) no ale konia z rzędem i D3s z 300 mm/2.8 dla tego, kto mi rozpozna na skanie negatywu, jaką puchą robiłem... No chyba, że skaner też ma być JEDYNIE słusznej marki...

  7. #17
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    No oczywiście
    A tak na poważniej - liczymy na uczciwość. To tyle co faktycznie praktycznie możemy. Nie będziemy raczej nasyłać policji, prokuratury i US do sprawdzania prawdziwości podanych informacji
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #18

    Domyślnie

    Z powodu punktu 2 ze mną jest pozamiatane, ale nie z powodu tej sytuacji twierdzę, że wymóg fotki tylko z Nikona to lekkie zamykanie się w temacie. Skoro można cyknąć Tokiną w puszcze N to czym się to różni jak przyfocę S. czy P. tą samą Toniką czy inną Sigmą? plastyką, ostrością ?przecierz między puszkami N. są takie same różnice jak pomiędzy N. a S. czy C. Dziwne to wszystko, ale nikt nie przymusza do wzięcia udziału

    Sytuację mi mogło by tylko wytłumaczyć sponsorowanie tej akcji przez N.
    brak

  9. #19

    Domyślnie

    hmmm... w nieco dziwną stronę zmierza ta dyskusja. skoro na kalendarzu ma być logo 'nikoniarze' i ma to być jak rozumiem wydawnictwo promujące nasze forum, to czemu dziwicie się, że zdjęcia powinny być robione aparatami z systemu Nikon? co ma do tego sponsoring Nikona czy jego brak?

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dlugas1982 Zobacz posta
    Z powodu punktu 2 ze mną jest pozamiatane, ale nie z powodu tej sytuacji twierdzę, że wymóg fotki tylko z Nikona to lekkie zamykanie się w temacie. Skoro można cyknąć Tokiną w puszcze N to czym się to różni jak przyfocę S. czy P. tą samą Toniką czy inną Sigmą? plastyką, ostrością ?przecierz między puszkami N. są takie same różnice jak pomiędzy N. a S. czy C. Dziwne to wszystko, ale nikt nie przymusza do wzięcia udziału

    Sytuację mi mogło by tylko wytłumaczyć sponsorowanie tej akcji przez N.
    Nie zapominajmy że jesteśmy na: FORUM UŻYTKOWNIKÓW SPRZĘTU MARKI NIKON. Tyle w temacie
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •