Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Potrójna sesja: Daria

    No i trzecia część sesji - tym razem Daria. Zapraszam do komentowania.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  2. #2

    Domyślnie

    125 wejść i ani jednego komentarza. Spróbuję napisać wprost co myślę, mam nadzieję, że zostanie to właściwie odebrane.
    Wg mnie powstrzymywanie się od komentarzy wynika po części z urody modelki - ostre rysy, nie są one typowe dla modelek, wielu się nie podobają. Ja też wolę inny typ, ale tu mamy przecież ocenić wkład fotografa, a nie to jaką urodą charakteryzuje się modelka. No ale większość z nas to faceci, się wie
    3 i 8 mi nie leżą, 6 chyba też nie. Najpewniej przez to, co napisałem powyżej.
    1, a jeszcze bardziej 2 podobają mi się bardzo. Dobre kadry, świetna obróbka (to akurat na wszystkich). Zastanawiam się nad czwórką i sam nie wiem.
    N

  3. #3

    Domyślnie

    Heh, dzięki za odpowiedź, już myślałem, ze nikt, nic...
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dla mnie super, fajne kadry, światło rewelacja, kolory bardzo ładne. Modelka też fajnie, troszkę zbyt ostre rysy twarzy, tak jak napisał Uysy, ale poza tym ok.

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie chyba najlepsze 6. i 7. ale całość jak dla mnie trochę zbyt blada. Na większości zdjęć włosy i sukienka są szare

    Ale trzeba przyznać że kadry są bardzo OK
    Pozdrawiam:
    tatusiek

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tatusiek Zobacz posta
    ... całość jak dla mnie trochę zbyt blada. Na większości zdjęć włosy i sukienka są szare
    Taka konwencja... z obniżonym kontrastem...
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  7. #7

    Domyślnie

    Jeżeli konwencja to spodziewałbym się również konsekwencji, a tej raczej brakuje (w secie).

    Ale nie odbieraj mnie źle, po prostu wyrażam swoją subiektywną opinię.
    Pozdrawiam:
    tatusiek

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tatusiek Zobacz posta
    Jeżeli konwencja to spodziewałbym się również konsekwencji, a tej raczej brakuje (w secie).

    Ale nie odbieraj mnie źle, po prostu wyrażam swoją subiektywną opinię.
    Już kiedyś pisałem, że do każdego zdjęcia podchodzę indywidualnie i nie staram się na siłę klepać wszystkich w tej samej obróbce. Do jednego bardzie pasuje mi taka, do drugiego inna, stąd różna obróbka.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  9. #9

    Domyślnie

    nie wiem która to seria z kolei w tym samym miejscu ale widziałem 3 - chętnie zobaczyłbym inne sesje w innej scenerii

    ogólnie reasumując wszystkie 3 serie bardzo mi się podobają
    Pozdrawiam
    Tomek

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AsKier Zobacz posta
    nie wiem która to seria z kolei w tym samym miejscu ale widziałem 3 - chętnie zobaczyłbym inne sesje w innej scenerii

    ogólnie reasumując wszystkie 3 serie bardzo mi się podobają
    Jak pisałem w pierwszym wątku - tym z Magdą - sesje były robione w tym samym czasie z trzema dziewczynami, w jednym miejscu.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •