Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56

Wątek: D3x a obiektywy

  1. #51

    Domyślnie

    ej, po przeczytniu wątku chłopak się zniechęci i zmieni system na canona... może na canon boardzie chłopaki przytulą cie do piersi

  2. #52

    Domyślnie

    Zwykle kiedy ktos kupuje D3 za 20tys dojrzal do tej decyzji, wie do czego jest mu taki aparat potrzebny i czym sie rozni od D80,o skladaniu kasy 5lat na D3 nie wspomne Ale wynika to glownie z lat doswiadczen,uzytkowaniu roznego sprzetu.Dziasiaj ludzie zaczynaja od D90,kiedys od Zenita do D80, pozniej D300 a teraz D3.Tylko czy kazdy musi isc taka droga? Skoro kogos stac na D3 nie musi kupowac na poczatek Zenita.Wszyscy sie uczymy,niezalenie od tego jak dlugo "robimy zdjecia".Skoro niektorzy koledzy nie potrafia,badz nie chca "pomoc" mogliby sie przynajmniej powstrzymac od zlosliwych uwag,ktore niczego do tematu nie wnosza.
    Kiedyś uważano, że milion małp uderzających przypadkowo w klawisze maszyn do pisania jest w stanie napisać dobrą powieść. Internet udowodnił, że to nieprawda.

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dahaka Zobacz posta
    .... no cóż, raz że uwazam ze jak już cos kupować to bez kompromisów....
    Nie chciało się mi czytać całośći, bo wątek jest żal.pl
    ale jak wyżej napisałeś to ja nie rozumiem po co jakieś inne pytania, jak masz kasę to pewnie powiedziane było już, kupujesz wielka trójcę, plus 85.14 i masz bez kompromisów.
    NIKON D800 | N24-70mm 2.8| N50mm 1.8D| N85mm 1.8G| N70-200VR| SB-900

  4. #54

    Domyślnie

    Hahahahaha Wy wszyscy będziecie czyścic mi monitor !! Nie czaje o co tutaj już chodzi jeśli ktoś ma kase i chce sobie kupić np D3s to powinien o nim wiedziec wszytsko byle jaki amator nie kupuje sobie profesionalnego aparatu po to bo mu sie podoba. Jesli chce sie juz kupic takie body to powinieneś zapytac sie siebie po co ci to ? Masz D90 i zapewne robisz sobie foty u babci na imieninach a nie jak piszesz w studio Czy widział ktoś temat np. jak jakis Fotogra (chodzi mi o profesjonaliste ) napisał temat podobny temat Nie ! poniewaz wie Co to jest Pełna klatka. jak dla mnie temat Dziecinny i chyba ty raczej tez jestes dzieckiem Sry za to ale wiekszośc ludzi tak Cie odbiera tutaj. Nieee dobra nie pisze juz tutaj powniewaz mowi sie Do Ciebie jak do dziecka Nie znasz sie na profesionalnej fotografii wiec po co Ci ten D3
    Powodzenie w zakupie :PP
    D300 + MB-D10 + N35 1.8G + 85 1.8G + Sb-900

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Desperados Zobacz posta
    Hahahahaha Wy wszyscy będziecie czyścic mi monitor !! Nie czaje o co tutaj już chodzi jeśli ktoś ma kase i chce sobie kupić np D3s to powinien o nim wiedziec wszytsko byle jaki amator nie kupuje sobie profesionalnego aparatu po to bo mu sie podoba. Jesli chce sie juz kupic takie body to powinieneś zapytac sie siebie po co ci to ? Masz D90 i zapewne robisz sobie foty u babci na imieninach a nie jak piszesz w studio Czy widział ktoś temat np. jak jakis Fotogra (chodzi mi o profesjonaliste ) napisał temat podobny temat Nie ! poniewaz wie Co to jest Pełna klatka. jak dla mnie temat Dziecinny i chyba ty raczej tez jestes dzieckiem Sry za to ale wiekszośc ludzi tak Cie odbiera tutaj. Nieee dobra nie pisze juz tutaj powniewaz mowi sie Do Ciebie jak do dziecka Nie znasz sie na profesionalnej fotografii wiec po co Ci ten D3
    Powodzenie w zakupie :PP
    To dopiero "profesionalna" wypowiedź... Kolego, co Twój post wnosi do tej dyskusji? Chciałeś sobie użyć modnego ostatnio na tym forum, aż do zwymiotowania, zwrotu "czyścisz mi monitor"? Jeśli autora wątku stać na któryś z tych aparatów, to niech sobie go kupi. Chociażby dla samej frajdy posiadania. I niech fotografuje nim imieniny u babci. Jego sprawa.

    Chyba pora zamknąć ten wątek, bo tylko przybywa opluwaczy z brudnymi monitorami.

  6. #56
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dahaka Zobacz posta
    Do zamkneicia
    zgoda.
    Autorze, napiszę tak. Sprzętu powinno przybywać wraz z umiejętnościami. Poucz się jeszcze troszkę.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •