Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Obiektywy

  1. #1

    Domyślnie Obiektywy

    Witam!

    W moim poprzednim watku (click) dowiedzialem sie, ze powinienem nabyc D50, a jeszcze lepiej D70s (takie przynajmniej sa moje wnioski ).

    A jakimi obiektywami powinienem sie zainteresowac?

    Wiem, ze na pewno chciabym miec jakis szeroki kat i tele - czy te Nikonowe sa OK?

    Z gory dziex za info...

    --
    Pozdr
    fahur

  2. #2

    Domyślnie sigma

    Jeżeli nie zależy ci na świetle, a chcesz mieć i szeroki kąt i tele w jednym to polecam sigma 18-200 koszt to 1300 ale obiektyw w dobrych warunkach oświetleniowch jest bardzo uniwersalny

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jasiu102 Zobacz posta
    Jeżeli nie zależy ci na świetle, a chcesz mieć i szeroki kąt i tele w jednym to polecam sigma 18-200 koszt to 1300 ale obiektyw w dobrych warunkach oświetleniowch jest bardzo uniwersalny
    Myslalem bardziej o dwoch obiektywach

    --
    Pozdr
    fahur

  4. #4

    Question

    to może napisz co byś chcia robic tymi obiektywami krajobrazy sport w hali czy na swieżym powietrzu, czy fotki z koncertów

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jasiu102 Zobacz posta
    to może napisz co byś chcia robic tymi obiektywami krajobrazy sport w hali czy na swieżym powietrzu, czy fotki z koncertów
    Racja...

    Portrety, krajobrazy, sport (snowboard, zeglarstwo), zgromadzenia ludzi - spotkania.

    To, co mi przychodzi na szybko do glowy...

    --
    Pozdr
    fahur

  6. #6

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Las Vegas
    Posty
    93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jasiu102 Zobacz posta
    to może napisz co byś chcia robic tymi obiektywami krajobrazy sport w hali czy na swieżym powietrzu, czy fotki z koncertów
    do zdjec na hali... 50mm/1,8 sie nada ?? ogniskowa mi odpowiada
    .

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ghq Zobacz posta
    do zdjec na hali... 50mm/1,8 sie nada ?? ogniskowa mi odpowiada
    50 to troszkę mało w hali. coś z zakresu 70-200 jest bardziej odpowiedniego.
    chociaz zalezy coz w tej hali chcesz robic i jaki charakter temu nadac.

  9. #9

    Domyślnie

    OK. Dzieki za odpowiedzi.

    Moze jeszcze inaczej...

    Czy obiektywy Tamron i Sigma sa czegos warte oraz jak to sie ma do obiektywow Nikon'a?

    Dziex...

    --
    Pozdr
    fahur

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fahur Zobacz posta
    Czy obiektywy Tamron i Sigma sa czegos warte oraz jak to sie ma do obiektywow Nikon'a?
    A czy Ople sa czegos warte w porownaniu do VW?
    Rozumiesz aluzje? Jesli chcesz sensownej odpowiedzi musisz poporosic o porownanie konkretnych obiektywow, a nie marki.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •