Close

Strona 53 z 127 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 1263

Wątek: albumy ślubne

  1. #521

    Domyślnie

    Nie wiem co u nich wybrałeś, ale w tych samych konfiguracjach Viva jest tańsza i to odczuwalnie. Zniżek niestety nie chcą dawać mówią o 3% przy dużych zamówieniach, największym plusem jak dla mnie jest jakość wykonania i terminowość a największym minusem koszty transportu ewidentnie zawyżone.
    C5DII

    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #522

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturherda Zobacz posta
    Nie wiem co u nich wybrałeś, ale w tych samych konfiguracjach Viva jest tańsza i to odczuwalnie. Zniżek niestety nie chcą dawać mówią o 3% przy dużych zamówieniach, największym plusem jak dla mnie jest jakość wykonania i terminowość a największym minusem koszty transportu ewidentnie zawyżone.
    Jeszcze nic, "zareklamowałeś" to wszedłem na ich www. Mam w domu B. model PR7 30 kart czarnych model 25x25 i wiedząc jaka jego cena, skonfigurowałem identyczny modej VL i cena wyskoczyła wyższa.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  3. #523

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturherda Zobacz posta
    Nie wiem co u nich wybrałeś, ale w tych samych konfiguracjach Viva jest tańsza i to odczuwalnie. Zniżek niestety nie chcą dawać mówią o 3% przy dużych zamówieniach, największym plusem jak dla mnie jest jakość wykonania i terminowość a największym minusem koszty transportu ewidentnie zawyżone.
    Nie wiem co Ty za strone ogladasz, ale konfigurowałem dwa identyczne albumy, i róznica wyglada tak:

    Album format 33x33, 40 czarnych kart, aplikacja na okladce z eko skóry

    Baranski: cena 195,57 zł + przesyłka
    Viva Litera 200 zł + przesyłka (jak sam piszesz nie mała)
    W cenie Baranskiego masz pudełko (co prawda kartonowe, ale jednak), w Vivie nie. No chyba ze domówisz etui, to cena zmienia sie na 300zł
    Wiec gdzie tu jest taniej? Kupuje Baranskiego i nigdy nie narzekałem na jakość, a porównanie go do Poldonu to juz przesada.
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  4. #524

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturherda Zobacz posta
    Jeśli chodzi o zapach kleju w albumie, nie zwróciłem na to uwagi, więc nie może być duży, niemniej jednak kobiety mają zdecydowanie bardziej wyczulony zmysł węchu stąd mogą mocniej odczuwać woń.
    Spotkanie mieliśmy z dwoma panami, którzy to pierwsi wyczuli tę niezbyt przyjemną jednak woń. Tak więc nie do końca zwalałabym na delikatny węch kobiety

    Do porównania cenowego ZgReDoLa dodałabym koniecznie koszt dostawy. U pana B jest to chyba 32 zł, jak jest w VL?

    Cytat Zamieszczone przez ZgReDoL Zobacz posta
    Kupuje Baranskiego i nigdy nie narzekałem na jakość, a porównanie go do Poldonu to juz przesada.
    Znajomy przez długi czas miał Pold... zobaczył u mnie Pana B, do Pold... już nie wrócił. Natomiast jest w fazie testowania VL. Poza szerszą gamą wzorów okładki i kart nie widzi jakiejś rażącej różnicy w jakości, a cena jednak podobna.
    Ostatnio edytowane przez credka ; 24-05-2011 o 15:08

  5. #525

    Domyślnie

    No dokładnie coś Ci się kolego arturherda pomyliło. W zeszłym tygodniu przyjechał do mnie "barański" 25x25 z ekoskóry z przeszyciem i aplikacją. Identyczny zestaw skonfigurowałem w Vivie i wyszło 50 zł drożej. Nie wiem ile Viva liczy sobie za przesyłkę jeśli więcej niż 30 zł jak u pana "b" to ja nie wiem gdzie tu taniej, a lepiej cóż do tej pory złego słowa na "b" powiedzieć nie mogę.
    prawie wszystko o microstockach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #526

    Domyślnie

    reklamę kolega rzucił i tyle, na szczęście forumowicze nie głupi i posprawdzali dokładnie. Ja od kilku lat nie miałem ani jednej wpadki od Barańskiego i złego słowa nie powiem. Paprochy, zagięte przekładki, urwane przekładki slady palców to były u Walthera, a Fotokwiatek od chyba 3-4 lat mi zareklamowanej sztuki nie wymienił.

  7. #527

  8. #528

    Domyślnie

    Nie mam pojęcia co wybieracie, fakty są takie:

    25x25 40 kart, bibuła, eko skóra:

    - 125zł Barański + 31,77 wysyłka = 156,77
    - 100zł Viva + 24,60 wysyłka = 124,60 zł

    Ceny spisane z Faktur, więc konkretnie to co płaciłem. Ponad 30zł różnicy, przy około 25 ślubach rocznie różnica to 800zł, więc na Boga niech nikt nie pisze, że Barański jest tańszy. A jeśli ktoś nie trzymając w rękach konkurencji twierdzi, że jakość B jest wyższa, to dyskusja staje się bezprzedmiotowa w tym momencie. Zawsze można konfigurować tak, że 1 będzie więcej aniżeli 2 ale nie o to chodzi.

    Owszem w Barańskim dostałem wątpliwej jakości pudełko z falistej tektury szarej oraz przyjemniejszą w dotyku ekoskórę, w Vivie niższą cenę i zdecydowanie wyższą jakość wykonania.

    Marku B - Nie pracuję dla Vivy nie mam z nimi kompletnie nic wspólnego, jeśli oferują korzystniejszy produkt piszę o tym, dzięki temu i Ty słyszysz o konkurencyjności na rynku.


    ZgReDol - podałeś cenę Barańskiego bez aplikacji, cena Twojej konfiguracji jest taka:

    Barański 214,02 + 31,77 = 245,79
    Viva 200 + 24,60 = 224,60



    Gwoli prawdy dodam, że w Vivie jest dokładna informacja na jakim etapie wysyłki jest produkt, w Barańskim dowiedziałem się od kuriera przy drzwiach

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez arturherda ; 25-05-2011 o 17:56
    C5DII

    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #529

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturherda Zobacz posta
    [B]ZgReDol - podałeś cenę Barańskiego bez aplikacji, cena Twojej konfiguracji jest taka:

    Barański 214,02 + 31,77 = 245,79
    Viva 200 + 24,60 = 224,60
    Ok, małe przejęzyczenie z tą aplikacją. Chodzilo mi o tłoczenie w Barańskim, a w VL nazywa sie to grawer-zdobnik. Na przedniej okładce. I wtedy moje wyliczenie sie zgadza.

    Jesli chodzi o opakowanie, to wolę jak to piszesz "watpliwej jakości" pudełko, (chociaz sie z tym nie zgadzam, bo ten falisty karton jest ok, i nikt do tej pory nie narzeka, pomimo ciagłego uzytkowania), niż goły album, narazony w transporcie na uszkodzenie, albo dopłata 100zł za etui, bo tyle sobie woła twoja VL.
    Ostatnio edytowane przez ZgReDoL ; 25-05-2011 o 23:47
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  10. #530

    Domyślnie

    Pomyłki są rzeczą ludzką, ale jakby nie liczyć Barański wychodzi drożej :

    Barański - 195,57 + 31,77 = 227,34
    Viva 200 + 24,60 = 224,60

    Teraz sprawa wygląda identycznie, Barański daje Ci pudełko transportowe (z tą nazwą się zgodzą - bo nie jest to etui), milszą w moim odczuciu skórkę i ładniejsze (subiektywna ocena) kolorki okładek, a Viva większą estetykę, lepsze wykonanie i informacje o etapie realizacji zamówienia. Każdy wybiera wedle potrzeb i upodobań

    Niechże i ja podam Ci konkretne przykłady:

    W 99% oferuję klientom albumy o rozmiarze 25x25 (zdjęcia 15x32 prezentują się w nich idealnie jak w albumach studyjnych), 50 kart, kremowe niech będą:

    Barański 158,67 + 31,77 = 190,44
    Viva 110 + 24,60 = 134,60 zł


    W tej konfiguracji Barański daje Ci owe pudełko, a Viva wykonanie identyczne jak w albumach wyższej klasy - Barański w tych albumach wykonuje inaczej grzbiet, podobnie jak wykonuje się w popularnych albumach sklepowych. Dodatkowo za cenę Barańskiego możesz zamówić w Vivie prawdziwe etui, bo przy tym rozmiarze koszt jego wynosi od 60zł.

    Owo etui dla dużych rozmiarów 33x33 za 100zł, o którym wspominasz to jest prawdziwe piękne etui, a nie pudełko transportowe z tektury falistej, no litości, dlatego słono się za nie płaci.
    C5DII

    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 53 z 127 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •