Close

Strona 51 z 127 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 1263

Wątek: albumy ślubne

  1. #501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Czy u Barańskiego ceny się zmieniły w stosunku do tamtego roku ?
    Zamawialiście już więcej na ten sezon ?
    Zamawialiście, cena nowa... Proś o aktualny cennik i wzornik przy zamówieniu.

  2. #502

    Domyślnie

    Żeby nie wyszło na reklamę bo człowiek pewnie sam się za zgoda Admina zareklamuje odpłatnie, ale w albumowym temacie idzie dla nas ku lepszemu
    Mój kolega zmęczony foterką ślubna uruchomił produkcję albumów bardzo porządnej jakości. Na razie seria próbna dla znajomych. Przyznam szczerze mjutsmalinom. Karty grube jak u Barańskiego czarne, piękne bordo oraz głęboki granat, przekładki pergaminowe do wyboru 3 rodzaje łącznie z takimi jak u pana B. Album jeśli ma 60 kart to ma 60 a nie 58 miejsc na wklejanie zdjęć. Karty są szyte, autentycznie szyte więc wytrzymałość albumu bardzo duża. No i co najważniejsze ciekawy rozmiar kart bo po okładce 30x30 a na kartach cyrka 29x29 więc zdjęcia 23x15 prezentują się dobrze, znacznie lepiej niż w tych większych od B. co mają 33x33. Poza tym można u niego będzie zamawiać dowolne rozmiary nawet w małej ilości. Gość jest perfekcjonista, pasjonat swojej roboty, a że śluby fotografował od roku 2000 wiec wie o co chodzi w albumach. Na razie dobiera materiały na okładki. Rozmiar 30x30 po okładce stad, że produkuje też fotoalbumy i wyszedł z założenia, że jeśli Młodzi zmówią jedno i drugie to mają dwie cegły w tym samym rozmiarze na półce czy w torbie transportowej Ceny wstępnie jak mi wiadomo bardzo podobne do tych od B, może trochę niższe. Wszystko bedzie zależało od skali produkcji i skali zamówienia.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 18-04-2011 o 16:18
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #503

    Domyślnie

    jak coś będzie juz w sprzedaży to koniecznie daj znać co i jak-mi tu nie pachnie reklama lecz bardziej pomocą wiec luzik
    P.S mam nadzieję, że cenowo tez będzie przyzwoicie.
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  4. #504

    Domyślnie

    a jak z grubością/sztywnością rzeczonego pergaminu u kolegi, bo u Pana B. taki sobie delikatnie mówiąc...

  5. #505

    Domyślnie

    Robin, początek reklamy dobrze zacząłeś, ale tym rozmiarem mnie bardziej zniechęciłeś, bo mi akurat idealnie pasuje ten 33cm. Kilka zdjęć w rozmiarze 20x30cm w dużym albumie, pośród większości mniejszych zdjęć, np. 15x23 świetnie się prezentują, a u rzeczonego kolegi nie zmieszczę już rozmiaru 20x30cm, zgadza się?
    U pana B. nie miałam problemów z zamówieniem nawet 1 albumu, więc nie bardzo rozumiem porównanie: "Poza tym można u niego będzie zamawiać dowolne rozmiary nawet w małej ilości."
    Tymczasem czekam z niecierpliwością na pierwsze prezentacje tych albumów. Kto wie, może zastąpią dotychczasowego miszcza

    rotor, dążysz do grubych pergaminów, a czy nie lepiej prezentują się delikatne pergaminy? I chyba łatwiej drze się taki gruby, sztywny papier?

  6. #506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    Zamawialiście, cena nowa... Proś o aktualny cennik i wzornik przy zamówieniu.
    duzo w góre poszły ceny?

  7. #507

    Domyślnie

    Zależy jak leży... jak zamówisz więcej to wyjdzie na to samo... Dla jednych dużo to dla innych mało Tak czy siak, podatki nam bardziej podnieśli w kraju niż producenci ceny za towar...

  8. #508

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    rotor, dążysz do grubych pergaminów, a czy nie lepiej prezentują się delikatne pergaminy? I chyba łatwiej drze się taki gruby, sztywny papier?
    dąże do tego, by przy kręceniu kartami, przekładki pergaminowe mi się nie zaginały, a te u Pana B. mają taką tendencję niestety, trzeba mocno uważać

  9. #509

    Domyślnie

    To proponuj fotoksiążki z grubymi kartami ;P Takiej łatwo nie zegną...
    W którymś z początkowych albumów miałam takie sztywne i wcale mi się nie podobały bardziej od tych zaginających.

  10. #510

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    To proponuj fotoksiążki z grubymi kartami ;P.
    ha...ha, dowcipnaś koleżanko

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    W którymś z początkowych albumów miałam takie sztywne i wcale mi się nie podobały bardziej od tych zaginających.
    a ja miałem kiedyś wypaśny album skórzany i tam to były przekładki przez duże "P" i się mi to bardzo podobało, i co mi zrobisz ?

Strona 51 z 127 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •