Close

Strona 12 z 127 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1263

Wątek: albumy ślubne

  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    prz3mo, dobrze, że dodałeś dobra, bo firm powstaje nie mało, a dokładniej firmy zajmujące się czymś innym zaczynają składać albumy i wciskać je jako towar I klasa
    Miałem na myśli albumy klasy Barańskiego lub nieco niższej czyli np. Henzo/Walther.
    Wiadomym jest, że producentów badziewnych albumów jest więcej...

  2. #112

    Domyślnie

    Poldom poraża wykonaniem. Zamówiłem trzy Brando....Oj, nie polecam. Warto dołożyć do Barańskiego jednak. Walthera zamówiłem pod realizowane właśnie zamówienie, lepiej niż Poldom, widocznie lepiej. Ale jednak spokój sumienia wymaga czegoś jeszcze lepszego więc - spróbuję Barańskiego.

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez himi Zobacz posta
    Poldom poraża wykonaniem. Zamówiłem trzy Brando....Oj, nie polecam. Warto dołożyć do Barańskiego jednak. Walthera zamówiłem pod realizowane właśnie zamówienie, lepiej niż Poldom, widocznie lepiej. Ale jednak spokój sumienia wymaga czegoś jeszcze lepszego więc - spróbuję Barańskiego.
    Wszystko jest kwestią tego ile klient jest w stanie za album zapłacić.
    Nie chcesz kompromisów, klient jest bogaty? Proszę -> http://www.queensberry.com/albums/
    Ceny po zalogowaniu tutaj: http://www.queensberry.com/partner/p...e/partner-home

  4. #114

    Domyślnie

    Też tak myślałem, ale jak uświadomisz klienta ? Mówiąc mu wprost: ,,Poldom rozleci Wam się za miesiąc i nie żałuj kolejnych 200 pln na dopłatę do mojego pakietu w wersji z Barańskim''? Trzeba to zrobić delikatnie. Ja daję klientom wybór - dostają do ręki na spotkaniu coś Poldomu (mam ze starych zapasów) coś z Walthera i niebawem pokazowy Barańskiego. Wybrać będą mogli sami. Owszem, duża cześć klientów z uporem zmierza do obniżki kosztów. Tych namawiam gorąco na samodzielny zakup albumu i oferuję pakiet z samymi odbitkami. Nie chcę świecić oczami za rozlatujący się chłam poldomowski. Żaden z ich albumów nie robił wrażenia choćby umiarkowanej solidności. Wciąż z nostalgią wspominam za to świetną Panodię Nora. Za cenę nieznacznie wyższą od Poldomu oddałem klientom bardzo ładny, dobrze wykonany album. Już go nie produkują....
    Ostatnio edytowane przez himi ; 19-08-2010 o 10:27

  5. #115

    Domyślnie

    i ja też daję podobny wybór, w mojej ofercie jest Barański, a jak ktoś chce taniej, to wskażę drogę do samodzielnego zakupu... Nie chcę brudzić swoich rąk

  6. #116

    Domyślnie

    Można jeszcze w Waltherem to połowa Barańskiego. Poniżej tego to już saperskie ciągoty...

  7. #117
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    augustów/żory/stafford
    Posty
    667

    Domyślnie

    tylko barański na dzień dzisiejszy. jeśli dla młodych za drogo to wolę oddać zestaw 100odbitek w tańszym pakiecie niż kleić inne albumy.
    ...

  8. #118
    Rozmowny Awatar McSimus
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski / Wejherowo
    Posty
    562

    Domyślnie

    A używa ktoś z Was tych albumów ? www.fotobarbara.eu
    Jeśli tak to jak wypadają w porównaniu do Barańskiego?
    Kliknij, nic nie stracisz www.pajacyk.pl

  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez McSimus Zobacz posta
    A używa ktoś z Was tych albumów ? www.fotobarbara.eu
    Jeśli tak to jak wypadają w porównaniu do Barańskiego?
    na pierwszy rzut oka wyglądają podobnie do standardowych, łatwo dostępnych w każdym sklepie. Ale jeśli albumy mają na takim poziomie jak zdjęcia na stronie, to ja podziękuję

  10. #120

    Domyślnie

    To wychodzi na to, że w każdej marce zdarzają się takie felerne egzemplarze. Mnie martwi tylko i dziwi, że nikt w fazach produkcji, oklejania lub wysyłki, nie zauważył wady, no chyba, że tam dużo roboty a mało ludzi. Myślę, że takie krzywe wklejenie powinno być przyjęte (mi wymieniono wadliwe Panodie), jest pytanie czy zarysowaną okładkę lub zagiętą stronę/ pergamin da się zareklamować? Jakie Wasze doświadczenie w temacie?
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

Strona 12 z 127 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •