Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Zoo w Barcelonie

    Wystawiam zdjęcia z zoo w Barcelonie, głównie w celach naukowych, gdyby ktoś chciał skorzystać z naszych doświadczeń. Największą atrakcją zoo są delfiny, w dwóch delfinariach, jednym na otwartym powietrzu, drugie z dachem. Poza tym sprytnie zorganizowane zoo, gdzie większość zwierząt jest bez klatek i siatek.
    Koszt wejścia niemały, bo 16,5 euro. Czy warto? Mam nadzieję iż te kilka zdjęć pomoże podjąć decyzję.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.

    16.

    17.

    18.

    19.

    20.

    21.

    22.

  2. #2

    Domyślnie

    zdjecie 4. mnie się podoba bardzo
    Nikon D80/D90/D610 + N24-70 + N80-200 + SB-900
    Kilka moich fotek

  3. #3

    Domyślnie

    Przykro mi to pisać, ale potencjał tego miejsca zupełnie nie wykorzystany
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  4. #4
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    zupełnie (
    ....

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Przykro mi to pisać, ale potencjał tego miejsca zupełnie nie wykorzystany
    Przykro mi to czytać, jednakże zamieściłem one zdjęcia celem pokazania jakiegokolwiek potencjału tegoż miejsca, jako wartego zobaczenia. Jeśli masz fotki pokazujące potencjał tego miejsca bardziej to dawaj śmiało, wszak to sekcja turystyczno-pomocnicza, mająca zachęcić do jego odwiedzenia.

  6. #6

    Domyślnie

    Grześ... ja nie mam zdjęć z tego bo nigdy tam nie byłem, ale sporo fotek z tego miejsca widziałem. Kadry mogłyby być bardziej przemyślane, oryginalniejsze... Powinieneś też poświęcić choć trochę czasu na obróbkę... sporo zdjęć niedoświetlonych: 1, od 5 do 8, 14. Nie bierz tego do siebie, piszę w dobrej wierze
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  7. #7

    Domyślnie

    e tam, nie biorę do siebie, po pierwsze, bo nie zjadłem wszystkich rozumów, a nawet rozumek fotograficzny to mam may, po drugie - to fotki kotletowe, robione na szybko, bo przez zoo niestety ale dosyć szybko przejechaliśmy, tak tak, najęty meleksem, więcej na ten temat w wątku ludzie . Na pewno, gdybym chciał poświęcić temu miejscu troszkę czasu byłoby ładniej, teraz to się zmartwiłem ze foty odstraszają, zamiast zachęcić

  8. #8

    Domyślnie

    Ja mam może dziwne podejście...
    W Barcelonie byłem wypocząć, spędzić czas i poznać miejsce z super ludźmi, i przy okazji połączyć to z czerpaniem frajdy i przyjemności z robienia zdjęć. I dlatego jadąc na taki wyjazd, spodziewam się że raczej zdecydowana większość fot będzie "pamiątkowa/okazyjna" (co nie znaczy zła) - po prostu chyba nie jedzie się tam po zdjęcie życia.
    Jakbym jechał na sesję, to oczekiwałbym takich a takich zdjęć
    Niestety, grafik mieliśmy mocno napięty, w związku z czym czasu niewiele :/

    Mnie się zdjęcia podobają, i powiem Ci Grzesiu że zachęcają - trzy osoby którym pozwoliłem sobie je pokazać, utwierdzały się w przekonaniu że jest w Barcelonie co oglądać, i definitywnie warto tam pojechać
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Azazel85 Zobacz posta
    W Barcelonie byłem wypocząć, spędzić czas i poznać miejsce z super ludźmi, i przy okazji połączyć to z czerpaniem frajdy i przyjemności z robienia zdjęć. I dlatego jadąc na taki wyjazd, spodziewam się że raczej zdecydowana większość fot będzie "pamiątkowa/okazyjna"
    Aha... I dlatego ten wyjazd nazwano szumnie fotoekspedycją

    Cytat Zamieszczone przez Azazel85 Zobacz posta
    (co nie znaczy zła)
    No akurat zaprezentowane zdjęcia są raczej kiepskie -- niestety. Ale pamiątka jest, jak najbardziej.

    Niestety umieszczając zdjęcia na forum fotograficznym trzeba się liczyć z tym, że będą one w jakiś sposób oceniane i to nie przez ciocię Stasię, a przez świadomych fotopstryków. Na dodatek ludziska oczekują, że z takiego miejsca będą to zdjęcia przykuwające uwagę, zachęcające do odwiedzenia pokazywanego miejsca...
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Aha... I dlatego ten wyjazd nazwano szumnie fotoekspedycją
    Owszem.
    Ja piszę tylko że jeśli nawet ktoś nie przywiózł zdjęć nad którymi forum będzie wdychać, nie znaczy to że wyjazdu do udanych nie może zaliczyć

    Ale ok, sorry, bo zacząłem niepotrzebną dyskusję. EOT

    Pzdr!
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •