Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Ponad wszystko.

  1. #1

    Domyślnie Ponad wszystko.

    Wyważone opinie mile widziane.





    Dziekuję za wizytę.

  2. #2

    Domyślnie

    Moja wywazona opinia bedzie to ze zdjecie wyjatkowo slabe.......nie ostre, blade i bez tematu!
    PS: patrze jeszcze raz.....zdania nie zmieniam, poza tym, ze warunki miales dobre, swiatlo wydaje sie idealne to jednak, zastanawiam sie co ty z tym zdjeciem zrobiles?
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 09-07-2010 o 19:36

  3. #3

    Domyślnie

    A moim zdaniem zdjecie jest bardzo dobre, piękne pastelowe barwy i i ładny spektakl na niebie, mi sie podoba, subtelnie, minimalistycznie.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja bym też nie narzekał,ale nie lubię kaszy i niebieskiego.......
    Poza tym kadr jest super,światełko było...ale Greg ma rację w jednym..blado i to ,niestety, nie działa na publikę...
    Ogólnie,mz ofc....trója z plusem...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #5

    Domyślnie

    To wszystko jest kwestia gustu, ja to widzę tak: piękne, delikatne zdjęcie. Bardzo mi się podoba
    Pozdrawiam,
    Marek Podsiadły
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz gówno wartych zdjęć.

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za wyrażenie swojego zdania wszystkim.
    Dodam dla wyjaśnienia-gdyż chyba nie wszyscy odebrali odpowiednio, poziom abstrakcji tego ujęcia-iż dolna częśc kadru to są chmury,a nie woda.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pszetak Zobacz posta
    Dzięki za wyrażenie swojego zdania wszystkim.
    Dodam dla wyjaśnienia-gdyż chyba nie wszyscy odebrali odpowiednio, poziom abstrakcji tego ujęcia-iż dolna częśc kadru to są chmury,a nie woda.
    No to teraz rozumiem......ok moj odbior sie zmienia.....ale wciaz brakuje mi tutaj czegos mocnego co mogl bym uznac za motyw tego minimalistycznego obrazka.....te szczyty w tle sa malo wyrazne.

  8. #8

    Domyślnie

    Zbyt niebiesko - poparłbym na ciepłe kolory i spróbował je wytrącić i zaakcentować. Moja skromna propozycja - poniżej - przepraszam, że nie miniaturka, ale nikt w nie z reguły nie klika... To że chmury są na dole to OK, ale bez opisu słownego nie można tego wyłapać w zdjęciu - jedynie przez domysł.


  9. #9

    Domyślnie

    Slawku, staramy sie trzymac pewnej kultury w tym dziale (a raczej staramy sie wprowadzac) zeby propozycje obrobki podawac w linku a nie w watku, chyba ze autor wyraznie sobie tego zyczy

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sławomirowski Zobacz posta
    Zbyt niebiesko - poparłbym na ciepłe kolory i spróbował je wytrącić i zaakcentować. Moja skromna propozycja - poniżej - przepraszam, że nie miniaturka, ale nikt w nie z reguły nie klika... To że chmury są na dole to OK, ale bez opisu słownego nie można tego wyłapać w zdjęciu - jedynie przez domysł.

    Z reguły ja klikam zawsze.
    Ze to chmury można jednak sie po dłuższym zasytanowieniu domyślić(wogóle to to niedopowiedzenie czyni to zdjęcie tajemniczym właśnie)

    Dzięki że poświęciłeś troszkę czasu na pokazanie mi swojej wizji,niestety wyszła z tego jakaś rzez.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •