Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Drugie podejście

    Dawno temu wstawiałem zdjęcie z tego samego miejsca, tyle że było całkowicie przepalone. Dziś byłem tam ponownie podejść do tematu.

    1.

    2.
    Ostatnio edytowane przez tszlachcic ; 04-07-2010 o 12:34 Powód: dodanie zdjęcia
    /(...) ach! jak ludzie mnie bolą!/ EOS 450D / kit / 50mm 1.8

  2. #2

    Domyślnie

    napisze co myśle, bo nieładnie przechodzić obojętnie. Nie widziałem poprzednich Twoich zdjęć z tego miejsca, ale mz 2 jest mało ciekawa kadrowo, jak dla mnie minimalnie zbyt jasna w prawym dolnym. Oba zdjęcia sprawiają wrażenie mało ostrych(?), a 1 w lewym górnym sprawia wrażenie, że dość mocno wyciągnąłeś cienie... może koledzy bardziej znający się na rzeczy coś dopiszą pozdrawiam
    pozdrawiam, Łukasz

  3. #3

    Domyślnie

    Frenczu podsumował dobrze te fotografie, zabrakło Ci trochę precyzji w obróbce, mnie podoba się jedynka i pozwoliłem sobie ją trochę poprawić
    http://img816.imageshack.us/img816/4389/anigifpy.gif

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za opinie. Co do ostrości, faktycznie po zmniejszeniu mimo wyostrzenia coś złego się stało i nie wyglądają te zdjęcia tutaj tak jak powinny. Zgadza się mocno wyciągałem cienie, w tym właśnie miejscu zdjęcie było mocno niedoświetlone. Zabrakło filtrów odpowiednich, póki co mam tylko holder i pierścień a pseudo Cokina (chińskiej produkcji) wyrzuciłem po tym jak produkował zafarbowane, nieostre zdjęcia. Z kolorami i obróbką zdjęć mam duże problemy. harb dzięki za poświęcenie czasu i poprawkę, jest dużo lepiej niż wcześniej. Pozdrawiam
    /(...) ach! jak ludzie mnie bolą!/ EOS 450D / kit / 50mm 1.8

  5. #5

    Domyślnie

    Zamieszczam jeszcze jedno ujęcie (podobne do 1). Próbowałem naśladować to co zrobił harb. Kolorystyka wciąż może być nieciekawa (przed chwilą oglądałem swoje zdjęcia na normalnym dużym monitorze i wygląda to zupełnie inaczej niż na moim laptopie ;/ )

    3.
    /(...) ach! jak ludzie mnie bolą!/ EOS 450D / kit / 50mm 1.8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •