Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bydgoszcz/Toruń
    Posty
    38

    Domyślnie Zamienniki filtrów Cokin...

    Co myślicie o zamiennikach filtrów Cokin? Mieliście z tym styczność? Widać różnice między oryginalnymi a zamiennikami?
    Tu link do aukcji http://allegro.pl/item1092182498_na_...ratis_wwa.html
    Różnica w cenie niemała... wiacie jak to wygląda z jakością?
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    1 Nie kupuj zestawów tylko to czego potrzebujesz.
    2 Jakość zdjęcia znacznie się pogarsza (=>szukaj)
    D200 MB-D200 D60 | 35 85 | SB-800


  3. #3

    Domyślnie

    Cena jest wprost proporcjonalna do jakości!

  4. #4

    Domyślnie

    Szczerze jak bym juz mial kupic taki zestaw to dolozyl bym pare zlotych i kupil bym holder osobno, pierscien osobno i hitecha ND.0,9 soft ale oryginalny.....koszt ok 130-150zl za calosc a jakosciowo nie zaplaczesz tak jak po tym bubelku ktory nadaje sie na polke jako eksponat pt:"tego nie nalezy kupowac"

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Szczerze jak bym juz mial kupic taki zestaw to dolozyl bym pare zlotych i kupil bym holder osobno, pierscien osobno i hitecha ND.0,9 soft ale oryginalny.....koszt ok 130-150zl za calosc a jakosciowo nie zaplaczesz tak jak po tym bubelku ktory nadaje sie na polke jako eksponat pt:"tego nie nalezy kupowac"
    Eeeee ... być może z czasem będę wymieniał (szkła, bo plastiki dopiero w miarę padania), a z połówkowym "typu cokin" za 30-40zł nie jest źle. Z którejś wiodącej hurtowni foto, nie pamiętam której.
    Ale rzeczywiście kupiłem pojedyncze elementy, co ja chciałem, a nie co Chińczyk wrzucił w zestaw.
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •