Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: NaDęty Chopin

  1. #11

    Domyślnie

    Bardzo udany reportaż.
    Jak dla mnie- mistrzostwo.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  2. #12

    Domyślnie

    Bardzo fajny reportaz.

    Od strony technicznej, jestem pod wrazeniem jak kontrolujesz swiatlo w tak ostrym sloncu. Moglbys zdradzic czy lampe miales na aparacie czy gdzies z boku ja trzymales i czy miales jakis dyfuzor na lampie?

    Domyslam sie, ze i tak pozniej troche walczyles z wyciaganiem cieni.
    Nikon...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    ...Podczas Festiwalu odbył się konkurs na najlepsze wykonanie otworów Chopina przez orkiestrę dętą...
    .

    I co, który otwór Chopina był najlepszy?

    Co do reportażu - bardzo mi się podoba!
    Ostatnio edytowane przez jerezano ; 02-07-2010 o 12:19

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez okono Zobacz posta
    Moglbys zdradzic czy lampe miales na aparacie czy gdzies z boku ja trzymales i czy miales jakis dyfuzor na lampie?
    Kiedys praktykowalem wyzwalanie Sabiny zdalnie. Niemniej jest to cholernie niewygodne, kiedy ma sie na ramieniu LowePro SR 650, drugi aparat, w lewej rece lampe, a w prawej D3 z SU i Nikkorem 14-24. Podczas spokojnej, miejscowej akcji, kiedy mozna reszte sprzetu odlozyc i obciazyc sie tylko jednym zestawem i lampka -- jest ok, ale kiedy trzeba biegac, a wokol pelno obcych ludzi i nie ma komu zostawic gratow -- juz sie nie bardzo da w ten sposob. Praktycznie ani razu podczas calego festiwalu nie robilem inaczej niz z lampa na aparacie. Oczywiscie bez dyfuzora, bo w takim sloncu to zasieg bylby pewnie z 0,5 m.


    Cytat Zamieszczone przez okono Zobacz posta
    Domyslam sie, ze i tak pozniej troche walczyles z wyciaganiem cieni.
    Delikatnie, ale to i tak tylko w przypadku zdjec, ktore musialem zrobic akurat wtedy, kiedy jakas chmurka przykryla slonce, i wszytko na poziomie aparatu bylo ciemne.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #15

    Domyślnie

    To sie nazywa Reportaz!
    Swietne foty!
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  6. #16
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Kraków\Frankfurt am Main
    Posty
    141

    Domyślnie

    Przede wszystkim dużo - ale wszystkie moim zdaniem świetne!!!
    Nieogarnione jeszcze D200 + niewykorzystywane w pełni szkło.

  7. #17

    Domyślnie

    Jestem pod wrażeniem, zwłaszcza szerokiego kąta w dzień.

    Super reportaż.

    Pozdrawiam.
    Nikon DX

  8. #18

    Domyślnie

    Technicznie -- jak pisali wszyscy -- bardzo dobry materiał. Jednak muszę przyznać, że przy takiej ilości zdjęć się wynudziłem... Moim zdaniem gdyby okroić zestaw o połowę nic by nie stracił. Brakło mi emocji, zdjęcia są jakieś takie "sterylne" i temat też taki se. Ale zrzućmy to na karb mojego uczulenia na reportaże z wszelakich koncertów i tym podobnych wydarzeń. Rozumiem, że i takie zdjęcia są potrzebne, ale jakoś w reportażu, dla mnie, od zawsze najważniejsi byli ludzie, ich emocje i życie.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  9. #19

    Domyślnie

    Jak zwykle Twoje reportaże na najwyższym poziomie. Ze strony technicznej bardzo obróbka i kadry przypadły mi do gustu. Aczkolwiek tak jak napisał swider, troszeńkę za dużo tych kadrów, ale to już moje subiektywne zdanie.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  10. #20

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi sie technika dopalania lampą.
    Na 36 zdjeciu rozumiem ze to czek dla fotografa

    Pzdr
    Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem .....
    foto.krupek.info https://500px.com/krupek moje foto pstryki

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •