Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Dzięki za nowe uwagi. romanescou - za twoją radą strzelę parę fot z niższej perspektywy. heffi - jeśli masz fajne panoramowane foty psów, to podeślij. chętnie obejrzę. klon - dzięki za przychylną recenzję (jest zbliżona do mojego odbioru tego zdjęcia ).

    Na koniec - polecam obejrzenie tego zdjęcia z pewnego oddalenia i na czarnym tle. Wtedy lepiej widać jego prawdziwy temat.

    PS. Nie robiłem cropa - jest to całe zdjęcie. Obiektyw 1.8 50mm, f/5.0, 1/30 sek.; ISO 200.

    Pozdrawiam.

  2. #12

    Smile pies Nuta

    Chciałbym zobaczyć Cię Kraftsman jak z poziomu gruntu pstrykasz fotę psiakowi, który właśnie zdecydował wyzwolić z siebie nadmiar energii. To chyba będzie wymagać długich przygotowań technicznych (jakaś obrotowa platforma?) oraz współdziałania drugiej osoby (zaganianie psa w Twoim kierunku). Może to wyzwanie na wiosenny plenerek?

    Fotka bardzo ładna.

    pozdrawiam,

    mp

  3. #13

    Domyślnie

    Ja mam taką uwagę: jak już panoramować, to IMHO lepiej jest, jak obiekt biegnie, jedzie, porusza się od lewej do prawej. Większe jest wtedy odczucie ruchu.
    Jest to co prawda w dużej mierze kwestia gustu, ale nie tylko.
    Wynika to, że my Europejczycy czytamy od lewej do prawej i to w dużej mierze wpływa na takie postrzeganie.

    Czemu o tym piszę? Bo jak tylko zobaczyłem to zdjęcie, to mnie coś ruszyło w środku.
    Takie dywagacje.

    A co do zdjęcia, przychyliłbym się do opinii JK
    Pozdrawiam.
    MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
    |||blog ||| maciejsimm.com|||

  4. #14

    Domyślnie

    A gdzie jest napisane, że zdjęcie musi zawsze być ostre? To zdjęcie jest nieostre, ale ładnie pokazuje ruch, jest niezwykle żywiołowe i dynamiczne, mnie osobiście bardzo się podoba. Faktycznie popróbowałbym z niższego pułapu, do psa trzeba niestety się schylić


  5. #15

    Domyślnie

    zdecydowanie na plus
    oba zdjęcia
    pozdrawiam
    "czuję jak rodzi się moc"

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •