Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Dzem - Krzeszowice 20.06.2010

    Takich kilka moich z Dzemu w Krzeszowicach... po 6 miesiecznej rozlace z zespolem znow mam chec zjesc Dzem...

    Chociaz ciagle brak wodotryskow.. od pol roku namawiam Macka aby podczas piosenki Diabelski Zart (traktujaca o nalogu grania w karty) sypal kartami w publicznosc...
    Cos innego niz tylko skoki i "kogucie tańce"


    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    Ostatnio edytowane przez Jarek78 ; 27-06-2010 o 22:53
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  2. #2

    Domyślnie

    No coz... niech bede jako pierwszy. BOMBA. Jedynka genialna. Powiem Ci, ze ten Dzem to juz masz rewelacyjnie zrobiony.

  3. #3

    Domyślnie

    Soprano.. powiem CI tak.. jak jezdzisz jakis czas z kapelą to potem juz wychwytujesz pewne momenty, sytuacje. Poza tym, jak potrzeba mi skoku Macka po Harleyu to zawsze moge mu dac znac ze takowy potrzebuje, czy zeby Jurek poszedl do Adama czy Bena grac, albo zeby chlopcy w danym momecnie staneli obok siebie i sie uklonili (co zreszta uczynili ). Z jednej strony troche nie fair bo nie bawisz się w "lapanie momentow", z drugiej strony, nawet wiedzac ze Maciek skoczy w gore, to nadal jest to wyswanie dla aparatu , szkla, refleksu...

    Natomiast bardzo ciesze sie, ze w koncu menago Leszek posluchal moich sugestii po kilku latach i z chlopcami jezdzi osoba odpowiedzialna za swiatlo. SKonczyla sie era ciemnicy na scenie, oswietlania jednej czy dwoch osob, albo walenia stroboskopem na "List do M" czy "Kołysce"

    Ale dodam tez - bo czesto ludzie mnie pytaja... to ze stoje na scenie z aparatem, pomaga mi tylko w lepszym kadrowaniu, umiknieciu obcinania nog , omijania pewnych przeszkadzajek jak odglosniki, jednak nadal uwazam, ze i tak najlepsze oswietlenie uzyskuje sie stojac pod scena lub vis a vis. Stojac z boku nawet na scenie czesto brakuje tych kolorowych snopow, koleczek, wzorkow. Dlatego nawet maja te mozliwosci czesto dolaczam do fotografow pod scena i tak wykonuje moje prace.
    Ostatnio edytowane przez Jarek78 ; 27-06-2010 o 23:15
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  4. #4

    Domyślnie

    He... zdjaecia JaBlam'a znam nie od dzis. Jeszcze na CB sledzilem Twoje watki. Czyli mozliwosci jakimi dysponujesz jesli chodzi o muzykow juz troche pznalem, ale to nie zmienia faktu, ze ten secik uwazam za jeden z Twoich najlepszych. Jedyneczka naprwde miodzio, reszta nie gorsza.
    Jarku, po prostu swietna robota i nie tylko ten set mam na mysli, ale calosc materialu ktory Dzemowi wykonales. To chyba jedna z najlepiej zdokumetowanych kapel w Polsce i to za Twoja sprawa.

    ps. Swietna robota.

    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Dzieki... przyznam ze i chlopcy maja podobna opinie.... ale moze dlatego, ze zalezy mi zeby w koncu rudzyl sie ich wizerunk medialny ktory kuleje bardzo.....A szkoda!
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •