Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Zaproszenie na wystawe Studium Fotografii ZPAF

    Mam zaszczyt zaprosić wszystkich do Starej Galerii ZPAF na wernisaż wystawy fotografii studentów „Studium Fotografii ZPAF”, do którego miałem okazję przez ostatni rok uczęszczać. Wystawione prace, w przeważającej części, wykonane są klasycznymi technikami fotograficznymi, włączając w to techniki bezkamerowe jak heliografia i luksografia.

    Stara Galeria ZPAF, Plac Zamkowy 8, Warszawa
    Wernisaż: poniedziałek, 28.06.2010, godz. 18.00
    Wystawa czynna do 17 lipca, codziennie 12.00-18.00

    Szczególowe informacje można znaleźć pod adresem:
    http://kultura.wp.pl/kat,1011111,tit...wiadomosc.html

    oraz na moim blogu:
    http://www.poranneespresso.pl/2010/0...tografii-zpaf/
    regulamin

  2. #2

    Domyślnie

    To ja z innej beczki - może dałoby radę podzielić się wrażeniami ze studium?
    To znaczy jak Ty spędzony tam czas oceniasz i ile oraz co z tego wyniosłeś ?

  3. #3

    Domyślnie

    Sorki, ze tak pozno odpisuje, ale wczesniej nie mialem wolnej chwili. Patrzac na "caloroczny bilans" jestem zadowolony ze Studium Fotografii ZPAF. Co prawda szkola nie jest idealna, ale jednak zaslyszana opinia o konkurencji jest zdecydowanie mniej korzystna. Pierwszy rok jest nastawiony jest na klasyczna fotografie analogowa, co bylo glownym powodem decyzji zapisania sie do szkoly. Zajecia prowadzone sa w trybie wieczorowym - w kazdym tygodniu jest 3-godzinny wyklad oraz 3-godzinna praca w ciemni. Srednio raz w miesiacu sa dodatkowe zajecia w weekend oraz 2 plenery w ciagu calego roku (na ktorych odbywaja rowniez sie normalne zajecia), wiec generalnie nudzic sie nie mozna. Z ciekawych wykladow moge przytoczyc takie tematy jak "histora fotografii", "fotografia a sztuka" czy tez "kompozycja", no i w zasadzie wszystko co jest wykladane podczas zajec w ciemni. Aktualnie jestem w fazie zastanawiania co robic dalej, gdyz jest mozliwosc kontunuacji na Roku Warsztatowym i mowiac szczerze, ciezko mi znalesc alternatywe do ZPAFu.
    regulamin

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •