Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Battery Pack do D70 - plotka czy fakt? komu sie przyda

    Po necie kraza pogłoski o battery packu do D70, ale Nikon z uporem maniaka sie tego wypiera. Jak dla mnie jest to rzecz malo przydatna gdyz akumulatory d70 bardzo dobrze trzymaja, ale to kwestia jaki mozliwosci by mial taki battery pack - energii nigdy nadmiar - w sumie to kiedy posiadalem olympusa kilka razy sie nacielem.

  2. #2

    Domyślnie

    jeśli przeglądasz inne fora to było o tym już wiele razy - ktoś zrobił sobie taki "battery pack" i opublikował jego zdjęcia; być może ktoś nawet zacznie to produkować - swego czasu były takie niezależne wytwory dla F70 i F601
    jeśli nawet coś takiego będzie można kupić to oczywiste jest, że nie będzie tam dodatkowego spustu (tak wiem, że ktoś wsadził tam jakiś zdalny wyzwalacz podobno, ale co z tego jak za każdym razem trzeba ustawiać korpus w odpowiedni tryb) i nie będzie żadnych pokręteł bo brak jest styków na korpusie - wedle oficjalnej linii Nikon nie przewiduje BP dla D70
    pzdr

  3. #3

    Domyślnie

    Wielu użytkowników kupuje baterypacki tylko dla dodatkowego spustu i pokręteł.
    Dopóki Nikon się zarzeka, że go nie planuje to moim zdaniem nie ma sensu kupować czegoś na siłę dorabianego na siłę, bo baterie w tym wypadku to chyba najmniejszy problem.

  4. #4

    Domyślnie

    no to ja jeszcze dodam (teoretyzując), że gdyby miało to poprawić uchwyt (fatalnie leży w dłoni ten korpus) to bym kupił
    oczywiście cena powinna być odpowiednia - tzn. jak za kawałek wydmuszki z tworzywa
    pzdr

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2004
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Posty
    144

    Domyślnie

    No i wlasnie dla tych pionowych zdjec kupuje tego cholernego (bo nie moge sie na niego doczekac) gripa. Bateria jest super i zaden pack nie jest (moim zdaniem) potrzebny.
    Pozdrawiam wszystkich.Jacek.
    D 70 + 18-70 + 70-210/1:4-5,6 D + SB 800 + SB 26 + F 90 X

  6. #6

    Domyślnie

    jest taki pack...mam adres do producenta...kupiłem u niego wężyk i jakość wężyka przekonała mnie do jego produktów...
    szkielet wykonany z aluminium poktyty żywica epoksydową, dostępny w wersji do f70 oraz 801 i 801s...wersja do f70 może być wykonana z pojemnikiem na 4 baterie AA...ceny: 250 zwykła wersja, 350zł - wersja z bpojemnikiem na baterie...
    na zdjęciu, które dostałem wygląda bardzo ładnie...ma dwa dodatkowe przyciski - patrząc od tyłu - jeden z prawej na ściętym rancie, drugi z lewej, z boku...tak więc jak nie chwycić, spust zawsze pod ręką:))
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  7. #7

    Domyślnie

    bym powiedzial kolego zebys ten adres podal odrqazu. sami osadzimy

  8. #8

    Domyślnie

    jeśli dobrze pamiętam to adres jest taki:
    mailto:czesio1111@wp.pl
    mam też zdjęcie tego packa, mogę zeskanować i podesłać komuś, kto może je wrzucić na forum...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  9. #9

    Domyślnie

    no a jakiejs stony nie ma?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    szkielet wykonany z aluminium poktyty żywica epoksydową, dostępny w wersji do f70 oraz 801 i 801s...wersja do f70 może być wykonana z pojemnikiem na 4 baterie AA...ceny: 250 zwykła wersja, 350zł - wersja z bpojemnikiem na baterie...
    A więc wydaje mi się, że małe nieporozumienie nastąpiło: pack do F70 do już wiele lat temu posiadałem, ale Koledzy są zainteresowani packiem do D70
    pzdr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •