Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Szkoła fotograficzna albo kurs

    Witam!
    Jestem nowy na forum, więc przepraszam że od razu z pytaniem wyskakuję. Fotografią interesuje się już dlugi czas, posiadam aparat Nikon D90. Cały czas próbuję się nauczyć tego wszystkiego i cały czas myśle nad szkołą fotograficzną.

    Zastanawiałem się czy warto iść do tej dwuletniej szkoły policealne Szkoła fotografii fotoedukacja. Zastanawiałem się też czy nie lepiej iść na kurs w tej szkole. Szkoda że na stronie nie ma informacji na temat prowadzących/wykładowców. Pogrzebałem trochę google i postanowiłem Was zapytać, ponieważ posiadam aparat ze stajni nikona.

    Opłaca się iść do tej szkoły ? może polecacie inne kursy, szkoły ?

    Pozdrawiam, andrzejm83

  2. #2

    Domyślnie

    nie opłaca się.
    innych też nie polecam.
    poszukaj trochę już było...

  3. #3

    Domyślnie

    nie opłaca się.
    innych też nie polecam.
    W edukacje sie inwestuje!!
    Tylko pytanie czy ta szkola lub kurs cos Cie nauczy??
    Popytaj uczestnikow.
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  4. #4

    Domyślnie

    zapisz się na kurs - wyrobisz sobie zdanie o szkole
    "Z pasją fotografuj życie, ale nie zapomnij i żyć z pasją" Z. Kamm

  5. #5

    Domyślnie

    A ja powiem że się opłaca. Właśnie jestem na ostatnim semestrze ( teraz pod koniec czerwca piszę egzamin ), chodziłem do tej dwu letniej. Szkoła ma bardzo dużą ilość sprzętu. Do dyspozycji słuchaczy ma ciemnie ( imho bardzo dobrze wyposażoną ) dwa pomieszczenia studyjne ( z pełnym wyposażeniem ). Do dyspozycji jest dużo sprzętu foto. Na dobrą sprawę na zajęcia nie potrzebujesz lustrzanki, w szkole są w stanie Ci wypożyczyć na zajęcia.

    Odnośnie kadry, to bardzo jestem zadowolony, nie jest typu "przyjść zrobić swoje i do widzenia". Tak samo dyrekcja.

    Polecam Ci poczytać ofertę Szkoła Fotograficzna policealna

    Szkoła często w ramach nauki organizuję spotkania z rożnymi fotografami Goście szkoły fotograficznej fotoedukacja

    Cytat Zamieszczone przez ryszkut Zobacz posta
    nie opłaca się.
    innych też nie polecam.
    poszukaj trochę już było...
    Możesz wytłumaczyć czemu się nie opłaca? tak bez argumentów ? Uczyłeś się na kursach ?
    Z ciekawości przeszukałem forum i zdania są podzielone odnośnie kursów.
    Ja powiem szczerze, że dobrze zrobiłem te szkołe policealną. Miałem dostęp do studia, ciemni, szkoła organizuję różne plenery, dzięki temu mogę się określić w czym dobrze się czuje. Zobacz na galerie szkoły, słuchaczy.
    web-design portfolio: http://kubens.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Moi zdaniem jesli zajecia prowadza sensowni ludzie i bedziesz potrafil wykorzystac ten czas na praktyke (studio, ciemnia) to warto

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •