Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Domyślnie Podkład muzyczny do prezentacji.

    Witam szanownych kolegów i kolezanki.
    Zwracam sie z prosba o pomoc w temacie podkładu muzycznego do prezentacji slubnych fotek.
    Wkrotce mam zrobic dwa sluby w rodzinie (darmowa usługa), i potrzebuje własnie utworów by uatrakcyjnic pokaz zdjec. Moje oczekiwania, to najchetniej utwory instrumentalne, oczywiscie odpowiadajace swoim charakterem do tematyki zdjec, oraz jak najdłuzszy czas trwania, by nie laczyc wielu, mysle ze trzy kawalki, na przygotowania, ceremonie i wesele, to max.
    Wstawiania przebojow ktore dzis sa na topie, nie bardzo widze sens, gdyz z czasem sie zdezaktualizuja, a pokaz ma byc pamiatka na pare lat. Dlatego prosze was o propozycje bardziej uniwersalne, gdyz fonoteka, to nie moja specjalnosc. Pozdrawiam, i prosze o pomoc.
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  2. #2

    Domyślnie

    a co będzie jak nie trafisz w gust muzyczny PM ?
    fajnie się sprawdza delikatne pykanie na fortepianie
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  3. #3

    Domyślnie

    Jest takie ryzyko, ale wieksze przy obecnych przebojach, dlatego szukam utworów uniwersalnych, wersji raczej instrumentalnych, np. proponowanego przez Ciebie "pykania na fortepianie". ( Jakies konkretne propozycje?)
    Cos co ma tylko urozmaicic przegladanie zdjec, a nie koniecznie powodowac "zabawy przy hitach"
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  4. #4

    Domyślnie

    Ludovico Einaudi - może z jego repeprtuaru coś ciekawego znajdziesz

  5. #5

    Domyślnie

    Może to nie wersja instrumentalna, ale moim zdaniem fajnie się sprawdza

    Chris Isaak -Wicked game
    Chris de Burgh - Lady in red (wersja nawet z przykładem slideshow

  6. #6

    Domyślnie

    Ja podkładam Biily Joela, Joe Cockera, Stachurskiego, Alexandra Rybaka, i masę różnych innych włącznie z instrumentalnymi. Dobór podkładów pod prezentację to jest to czego najbardziej nie lubię w ślubach. Inną muzykę dobiera się do przygotowań, inną dokościoła, inną do pleneru a jeszcze inną do zabawy. I to wcale nie jest proste i łatwe. Wiem, że pewnie nie pomogłem, ale niestety moim zdaniem prostej recepty nie ma.
    A
    FX...

  7. #7

    Domyślnie

    Dzieki wielkie za pierwsze propozycje.
    Utwory Ludovico Einaudi, to juz blisko tego, czego szukam.
    Moze ktos cos jeszcze zarzuci?
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  8. #8

    Domyślnie

    ja zawsze mówię młodym ze prezentacja trwa około 11-13 minut, układana jest chronologicznie i poprosze o 4 kawałki które mają stanowić podkład. Młodzi wysyłają tytuły, ja podkładam i jest git. Słuchac tego nie musze przecie.

  9. #9

    Domyślnie

    Stock, a ile zdjec dajesz do takiej kilkunasto minutowej prezentacji?
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  10. #10

    Domyślnie

    Raczej ostrożnie, bo prawa autorskie się kłaniają.
    Tutaj jest... podpis

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •