Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21

    Domyślnie

    Ale chyba sie nie rozumiemy.
    Wstawiajac utwór do prezenatcji, (ktora jak pisałem jest prezentem, nie biore za to kasy), nigdzie nie daje informacji ze otwór jest mojego autorstwa, ze to moje dzieło, nie przywlaszczam go.
    Zreszta muzyka i fotografia to całkiem oddzielne dziedziny, wiec kazdy srednio rozgarniety człowiek, pojmie ze fotki to moja praca, a utwor tylko je uatrakcyjnia, i oczywistym jest, ze to innego autora.
    Natomiast, jesli ktos wstawi cudze zdjecia do swego portfolio, to trudno, jesli nie sa one szczegolnie zaznaczone, odroznic jes od tych wykonanych przez własciciela portfolio. I tu juz mozna kogos wprowadzic w bład, wykorzystujac cudza prace jako swoja.
    Ze zdjeciami i muzyka, to jakos trudniej chyba, zrobic taki myk?
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  2. #22

    Domyślnie

    To ja napisze inaczej
    Jak bys zareagowal kiedy ktos by ci pokazal plyte dvd z prezentacja muzyki jakiegos zespolu
    do ktorej to ilustracja by byly Twoje zdjecia?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    Ale ja wlasnie o tym pisalem
    jakbys robil prezentacje zdjec dla znajomych w domu to moim zdaniem nie ma takiego problemu
    a jesli robisz to dla kogos (zarobkowo czy nie to nie ma zadnego znaczenia, bo to Twoj wybor ze nie bierzesz kasy)
    to nie jest w porzadku
    Czyli wg Ciebie, jesli pokaze prezentacje u siebie w domu to jest OK, a jesli dam im to na własnosc to juz nie?
    To powiedz tak szczerze, czy MP3 ktore masz u siebie na kompie, tez słuchasz tylko w domu? Jak pojdziesz na imprezke do znajomych, to nie puscisz im swoich ulubionych utowrow, ktore wezmiesz ze soba? A przeciez uprzyjemnisz impreze inyym, i nie wazne czy wezmiesz za to kase czy nie!
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    To ja napisze inaczej
    Jak bys zareagowal kiedy ktos by ci pokazal plyte dvd z prezentacja muzyki jakiegos zespolu
    do ktorej to ilustracja by byly Twoje zdjecia?
    Potraktował bym to jako darmowa reklame

    Dobra konczmy to, bo nikt z nas nie jest swietym, kazdy ma kilga GB pirackich nagran na dysku, a bronimy tu ich autorow, przed kradzieza, jak co najmniej HONORU OJCZYZNY.......
    A watek, calkiem o czym innym.
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ZgReDoL Zobacz posta
    Czyli wg Ciebie, jesli pokaze prezentacje u siebie w domu to jest OK, a jesli dam im to na własnosc to juz nie?
    To powiedz tak szczerze, czy MP3 ktore masz u siebie na kompie, tez słuchasz tylko w domu? Jak pojdziesz na imprezke do znajomych, to nie puscisz im swoich ulubionych utowrow, ktore wezmiesz ze soba? A przeciez uprzyjemnisz impreze inyym, i nie wazne czy wezmiesz za to kase czy nie!
    Proponuje poczytac o uzytku domowym

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    Proponuje poczytac o uzytku domowym
    A prezentacje zdjec, ktora zrobie i podaruje pewnie pokażą w TVN, Polsacie, TVP1, TVP2, TV TRWAM i na innych programach w mojej kablówce.......

    Prosze zakonczyc juz ta dyskusje bo do niczego to nie prowadzi, a pomoc ktorej oczekiwałem, nie widze w postach, oprocz tych pierwszych, za ktore dziekuje. Pzdr.
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  7. #27

    Domyślnie

    Wracając do podkładu... Przejrzyj sobie balladki Joe Satrianiego... Always with me, always with you, I believe, You Saved My Life, Just look up... Gość ma taką dyskografię, że z jego repertuaru wybierzesz muzę do filmiku o każdej tematyce.. od ślubu do prezentacji sprzętu militarnego
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta
    Wracając do podkładu... Przejrzyj sobie balladki Joe Satrianiego... Always with me, always with you, I believe, You Saved My Life, Just look up... Gość ma taką dyskografię, że z jego repertuaru wybierzesz muzę do filmiku o każdej tematyce.. od ślubu do prezentacji sprzętu militarnego
    Dzieki wielkie coroner, lece na youtuba, i sprawdze Twoje propozycje, ale mysle ze to bedzie to czego szukam. O ile sie nie myle sam robisz slubniaki, wiec pewnie wiesz co piszesz i co jest mi potrzebne. Jeszcze raz dziekuje, Pozdrawiam.
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  9. #29

    Domyślnie

    szukaj, a znajdziesz - darmowo i bezproblemowo do użytku niekomercyjnego:
    http://www.jamendo.com/pl/albums?lic...e_minrights=by

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ZgReDoL Zobacz posta
    Dzieki wielkie coroner, lece na youtuba, i sprawdze Twoje propozycje, ale mysle ze to bedzie to czego szukam. O ile sie nie myle sam robisz slubniaki, wiec pewnie wiesz co piszesz i co jest mi potrzebne. Jeszcze raz dziekuje, Pozdrawiam.
    Ale ja nie robię ślubnych filmów/prezentacji Tylko tyle, co czasem filmy bekstejdżowe z sesji. co do Satrianiego po prostu od lat jestem fanem


    Aha, zobacz sobie jeszcze Bon Jovi - Thank You For Loving Me i niektóre utwory Scorpionsów
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •