Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Torba Tamrac System 6

    Witam,

    Mam pytanko, czy ktoś morze wrzucić zdjęcia torby jw. w temacie ( z góry, z doły, z boku etc.), lub wysłać na maila: damian.dab85@gmail.com . Nie mogę jej znaleźć w żadnym sklepie ( w Stargardzie, w Szczecinie ).

    Pozdrawiam.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Te zdjęcia już widziałem

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    woj.Łódzkie
    Posty
    197

    Domyślnie

    Zapakowana jest w tym wątku
    http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...31#post1444431
    Fajna torba, polecam Ci ją szczerze. Teraz mam 12 - klamot ale się mieszczę
    F, D, SB i conieco do nich

  5. #5

    Domyślnie

    Mam tę torbę już ponad rok. Jest jak najbardziej OK. Mieszczę w niej D90 z gripem + 18-70 + 70-300VR + 50/1.8 + SB-600, ładowarkę z kablem, karty, gruchę i inne pierdoły.
    Jest pakowna i dość wygodna w noszeniu - jak dla mnie, nawet przy sporym obciążeniu. Jednak na długie wypady zabieram zawsze plecak.
    Aha! Torba przeszła chrzest bojowy - kiedyś na krakowskim rynku dorwała mnie ulewa i zmokłem jak kurczak. Torba mimo, że bez pokrowca ochronnego przetrwała i nie przemokła!!!

    POZDRAWIAM!!!

    Daro


  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za opinie Czy torba ma metalowe kołka trzymające pasek i czy ścianki torby są w miarę sztywne ?

    Pozdrawiam.

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    woj.Łódzkie
    Posty
    197

    Domyślnie

    Uchwyt trzymający pasek jest metalowy, dużo wytrzymuje Dodatkowo uchwyty trzymające torbę i nie są wszyte w kieszonki (teraz dużo takich toreb) tylko pasek przeszyty jest przez cały spód torby - nosząc torbę na pasku obciążenie rozkłada się na pasku pod spodem a nie na bocznych ściankach torby.
    Co do przegródek to w mojej 6 jak widzisz sflaczały... ale po włożeniu sprzętu nadal spełniały swą rolę i układały się ok. W 12 mam teraz sztywniejsze - ale czas pokaże jak z nimi będzie. Warto poszukać starych przegródek i dołożyć do konstrukcji celem usztywnienia przegródek jeżeli zachodzi taka konieczność.
    Co do nieprzemakalności to na moją (zamkniętą ) wylano kubek słodkiej herbaty.... - sprzęt przeżył a i torba nie ucierpiała. Termiką też ok. Zimą wchodząc do ciepłego pomieszczenia należy ją mieć zapiętą na suwak sprzęt świetnie dochodzi do właściwej temperatury lecz niestety kosztem czasu (nie ma nic za darmo)
    Ogólnie mi się sprawdziła jak i zdaje się wielu na tym forum
    F, D, SB i conieco do nich

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •