Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bialogardzianin Zobacz posta
    Ja kupiłem rok temu taki, ale granatowy (karty+okładka flokowa), ładny, sam chciałbym mieć w takim zdjęcia ślubne ( na moim ślubie był kamerzysta, bo jeszcze nie wiedziałem co to fotografia ślubna ), ale na razie nie proponowałem go narzeczonym, bo do honorarium wyjściowego musieliby doliczyć ponad 200 zł (- album standardowy+Henzo i 100 odbitek), a to mogłoby okazać się niemiłą informacją dla zleceniodawców. Generalizując, chyba wszystko zależy od kategorii klientów, tj. czego oczekują, z jakiego powodu nas wybrali, na ile są świadomi (wiem, wiem, trzeba klientów edukować, itd. ale region robi swoje), nieprawdaż?
    dlatego warto mieć i pokazać parę albumów PM podczas spisnia umowy i uświadomic że warto dopłacić 100-150 zł do markowego i dobrego albumu.Daję słowo że gdybyś pokazał np Henzo i jakiś album za 50-70 zł masz to na bank że wybiorą ten bardziej markowy
    Ostatnio edytowane przez Tomek Konopka ; 10-06-2010 o 10:47 Powód: podazać-pokazać.ort
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •