Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 55
  1. #41

    Domyślnie

    Wiem, że jeden z modeli Henzo ma wszystkie albumy z rozklejającymi się okładkami po wewnętrznej stronie, cała seria bez wyjątków. Jeśli miałabym coś takiego zobaczyć podczas oglądania zdjęć po roku czy miesiącu...ojoj. Własnoręczne klejenie takiego materiałowego podbicia na dużej powierzchni nie wchodzi w grę.

  2. #42

    Domyślnie

    Łukasz jak chcesz dobry album dla PM to zajrzyj np TUTAJ, ostatnio oglądałem tak karty i okładki - super ! tylko wachlarz cen może być duży.
    ...

  3. #43

    Domyślnie

    Dzięki Jutro będę w okolicy to zaglądnę tam.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  4. #44

    Domyślnie

    z zaobserwowania producenta: 98 % fotografów zamawia z kartami czarnymi, ponad 1% na kartach białych ( kremowych ) i niespełna 1% brąz. Inne parktycznie wcale.

  5. #45

    Domyślnie

    Ja pozwalam klientom wybrać kolor kart w albumie. Wygląda to tak, że mimo przedstawiania zalet czarnych kart większość zamawia ciemny brąz, lub ciemne bordo , później po długich namowach jest czerń. Zdarzyła się ciemna zieleń. Najrzadsze są ecru, białego nie zrobiłem już z 10 lat.
    myślę co piszę

  6. #46

    Domyślnie

    przy czarnych kartach dajecie białe ramki wokół zdjęć ?
    .........

  7. #47
    MarcoPolo1
    Gość

    Domyślnie

    Czarne jak dla mnie zdecydowanie odpadają. Nijak pasują do tej radosnej okazji, jaką jest ślub. Ja preferuję kremowe - ecru bo po latach takie już nie zżółkną, a białe owszem.

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Davit Zobacz posta
    przy czarnych kartach dajecie białe ramki wokół zdjęć ?
    tak, bez ramek nie wygląda za dobrze

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MarcoPolo1 Zobacz posta
    Czarne jak dla mnie zdecydowanie odpadają. Nijak pasują do tej radosnej okazji, jaką jest ślub. Ja preferuję kremowe - ecru bo po latach takie już nie zżółkną, a białe owszem.
    Takie trochę banialuki z tym żółknięciem starzeniem się kart. Ciemna karta wygląda franca eleganca po latach. Jasna wypaćkana, wymacana na 102. Daj jasny album do oglądania klientom odchodzącym od kasy w biedronce na jeden dzień i będziesz wiedział o czym mówię. Widizałem album z kartami ecru po 3 latach używania. Dramat, po prostu dramat.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    tak, bez ramek nie wygląda za dobrze
    EE tam.. wygląda tak samo dobrze, zarówno z ramkami jak i bez. Po prostu inaczej. U mnie proporcje są 50/50. Część klientów chce z ramkami, część bez ramek. Strony albumów przeważnie czarne (90%), ecru (10%).

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •