Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51
  1. #1

    Domyślnie Witryna Roku 2006!

    Kochani, dzieki m.in. naszym glosom, udalo sie wprowadzic ta ciekawa witryne do finalu konkursu na najlepsza witryne roku (zwyciestwo w listopadowej edycji). Byloby fajnie, gdybysmy teraz wprowadzili ja na szczyt tej listy... Wiem ze drzemia w nas takie mozliwosci, proponuje wiec oddanie glosu jak najszybciej

    Link do glosowania

  2. #2
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    No... a jak wygra, to co nam da Nikon Polska? Darmowy drugi rok gwarancji? Nie? No to chociaż może naprawy w ciągu 2 tygodni? Nieee.. rozmarzyłem się Ale zagłosowałem

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    To może w zamian za takie masowe głosowanie NP zobowiąże się do przemyślenia sprawy działania polskiego serwisu i rozszerzenia gwarancji na sprzęt do 2 lat. Są to takie drobne standardy europejskie, które wskazują na stosunek firmy do klientów (również tych z forum). Jak dotychczas, współpraca forumowiczów z NP ma charakter raczej jednostronny. My dostarczamy NP dość dużą ilość gotówki, a NP nas koncertowo olewa.
    Jacek

  5. #5

    Domyślnie

    podpisuje sie za JK
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  6. #6
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    JK olewają, bo mają to gdzieś. A gdyby tak forum odcięło się od NP, i na pierwszej stronie życzyło wszystkim zakupu innej marki, bo serwis Nikona jest do kitu, to może by się coś zmieniło.

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Wystarczy, że ktoś zajmujący sie handlem sprzętem foto nawiązaże ściślejsze kontakty z dystybutorem w Niemczech i będzie pośredniczył zarówno w zakupie sprzętu, jak też w kontaktach z serwisem. Przeszkód formalnych nie ma. Napewno można zarobić sensowne pieniądze. Trzeba tylko chcieć się tym zająć i to wszystko zorganizować. Myślę, że takie przedsięwzięcie może zyskać duże poparcie na forum. A na stronę NP nie zagłosuję, do czasu aż NP zacznie mnie traktować tak samo jak innych obywateli EU.
    Jacek

  9. #9
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    JK ciekawy pomysł.. hmm...

  10. #10

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •