Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51
  1. #21

    Domyślnie

    napiszmy takiego maila do firmy nikon polska bedzie wiadomo ze szefowie o tym wiedza


    oficjalniego z forum i z tysiacami podpisow
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Wbrew pozorom - Polak potrafi.
    sorki jezeli sie nie zrozumielismy, ale nie pisalem tego w takim znaczeniu zgadzam sie ze "polak potrafi" (chociaz to bardziej zalezy od czlowieka, niz narodowosci ), ale po prostu te wszystkie strony nikona (nikon.pl, nikon.de, nikon.fr, etc.) wygladaja jak robione na jedno kopyto, wiec mam watpliwosci do tego, czy nikon zlecil projekt layoutu akurat dla polaka... niemniej pewnosci nie moge miec, bo tego nie wiem, ot po prostu takie przypuszczenia

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    Wiesz, jeśli ma to być wyraz poparcia dla NP, a tak zaproponował to admin, to właśnie na miejscu jest ocena serwisu, ocena warunków gwarancyjnych, itp. Bo co niby mamy popierać? Olewanie nas wszystkich? Gwarancje krótsze niż w innych krajach? Zawyżane ceny? Zrobienie nowej strony internetowej ma być powodem przyznania szefom NP kolejnej nagrody "wygłosowanej" przez olewanych użytkowników? To tych szefów NP tylko utwierdzi w przekonaniu, że dobrze robią olewjąc klientów. I nie ma to nic wspólnego z oceną firmy NIKON Japan oraz z jej wyrobami. Kupuję je dlatego, że są dobre i przeszkadza mi tylko NP, które jest jednym z najsłabszych ogniw tego łańcucha. I za to mamy ich popierać? Żeby jaśnie pan prezes powiesił sobie w gabinecie kolejny dyplom zamiast zająć się naprawą własnej firmy? Zwyczajnie nie warto do tego przykładać ręki.
    JK - przecież wyraźnie napisałem, że uważam ten konkurs za wyraz poparcia dla zdolnego projektanta, nie dla NP. Gdyby to był konkurs na najbardziej debeściarskiego dystrybutora, to sam nie znalazłbym ani jednego powodu na to, by na nich głosować. Co do samej witryny (żeby w tej sprawie była pełna jasność) - też nie zachęcam nikogo do głosowania.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bubel Zobacz posta
    sorki jezeli sie nie zrozumielismy, ale nie pisalem tego w takim znaczeniu zgadzam sie ze "polak potrafi" (chociaz to bardziej zalezy od czlowieka, niz narodowosci ), ale po prostu te wszystkie strony nikona (nikon.pl, nikon.de, nikon.fr, etc.) wygladaja jak robione na jedno kopyto, wiec mam watpliwosci do tego, czy nikon zlecil projekt layoutu akurat dla polaka... niemniej pewnosci nie moge miec, bo tego nie wiem, ot po prostu takie przypuszczenia
    Masz rację, sorki. Patrząc na stronę Nikon USA odniosłem mylne wrażenie, że każdy ma inną, ale widzę że na Europę jest odgórnie narzucony layout, który tylko ktoś lokalizował. Czyli wychodzi na to, że właściwie nie wiadomo o co chodzi...

  5. #25

    Domyślnie

    a ja nie zagłosuję w proteście przeciwko przerwaniu produkcji D50
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #26
    Oszczędny w słowach Awatar TomaszD
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Biała Podlaska
    Posty
    33

    Domyślnie

    + 1 głos

  7. #27

    Domyślnie

    Wątpie że się zmieni serwis ale głos na "Nikosia" oddałem.

  8. #28
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    a ja mimo sympatii do marki i bedac na etapie wyboru nowej puszki nie zaglosuje .. i w duzej czesci zgadzam sie z wypowiedzia JK .. jakos nie chce byc po raz kolejny czescia dojnej krowy NP, a za taka uwazam nasze forum i szczerze mowiac czuje coraz wiekszy niesmak widzac jak forum dziala i napedza kase NP a NP ma to w glebokim powazaniu.

  9. #29

    Domyślnie

    pełne poprarcie dla JK - Panie i panowie, NP dyma nas za przeproszeniem a my jeszcze mamy się uśmiechać? Dziękuję, postoję. Prawdę mówiąc dziwi mnie, że tak dobrze prosperujące forum jeszcze się nie zorganizowało i nie dało Nikon Polska ostro popalić kontaktując się z Nikon Japan i wykładając kawę na ławę. Moim zdaniem jedyna droga to zmasowany mailing na Nikon Japan, ew. zbiorowy mail z podpisami forumowiczów.

    podsumowując - mojego głosu nie dostaniecie panowie z NP
    Boxing is like Christmas - it's better to give than to receive

  10. #30
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Okolice Wrocławia
    Posty
    134

    Smile

    zagłosowałem

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •