Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Magda Meblowo v2.0

    Witajcie.

    Z ostatniego tematu parę porad wziąłem do serca i przerobiłem fotę w ten sposób:



    Jak się teraz wam widzi?


    Konkretne uwagi mile widziane

  2. #2

    Domyślnie

    teraz mi się podoba. Oczywiście nie mam bladego pojęcia o tej dziedzinie fotografii, jednak jak na meblowe zdjęcie zabrakło mi faktury materiału. Lewa poduszka jest pognieciona, ja bym widział idealnie ułożoną, podobne doczucie mam co do prawej poduszki. Natomiast samo drewno ładnie wyszło.

  3. #3

    Domyślnie

    Mając na uwadze twój podpis "Konstruktywna krytyka Ciebie nie kosztuje NIC. Mi może pomóc w dalszym rozwoju" delikatnie zapytam: dlaczego taka modelka? O ile sobie dobrze przypominam, to napisales, ze musi byc, bo tak uparl sie zleceniodawca. Jesli tak, to sory
    A tak poza tym, to czy zdjecie lekko nie leci na prawo?
    Ostatnio edytowane przez JK ; 08-01-2011 o 20:57

  4. #4

    Domyślnie

    Teraz zauważyłem że naprawde leci trochę na prawo...

    A modelka niestety została narzucona przez zleceniodawcę. Dlaczego? Bo była za darmo, a na lepsiejsze modelki trzeba by było wydać od 200zł wzwyż...

    A co do mojego podpisu to chyba ten temat jest najlepszym przykładem że biorę do serca to co jest konstruktywnie napisane

    Co do faktury materiału to niech cholera weźmie producenta bo to jest taki ni misiek ni alcantra ni niewiadomo co... CO do poduszek to naprawdę te trzy poduszki to jest zestaw... Pytałem parę razy czy jest pewna czy to zestaw to "szefowa" odpowiadała że tak... No to tak fociłem...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    A modelka niestety została narzucona przez zleceniodawcę. Dlaczego? Bo była za darmo, a na lepsiejsze modelki trzeba by było wydać od 200zł wzwyż...
    Sory, ale przy takim podejsciu gosc sprzeda na pewno kilka kanap mniej.

  6. #6

    Domyślnie

    Ktoś jeszcze się wypowie?

  7. #7

    Domyślnie

    Dużo lepiej niż pierwsza wersja ale:
    - na drugim od lewej oknie (u góry) są jakieś mazaje
    - podobnie na środkowej ścianie pomiędzy oknami.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    Wiem że przy tego typu zleceniach czasem jest naprawdę ciężko coś własnego przemycić... ale to co mi tu najbardziej nie pasuje to takie równe oświetlenie. Tło jest na tyle podobnie zaświecone, że robi konkurencje dla kanapy, także swoimi elementami.
    całość jest nijaka

  9. #9

    Domyślnie

    Co do zdjęcia to trochę zbyt ciepło jak dla mnie. Jeżeli chodzi o wartośc promocyjną mebli to niestety ale to chyba bez obrażania nikogo bardziej nadaje sie do folderu VIP night clubu
    Nikon

  10. #10

    Domyślnie

    cóż, każdemu kojarzy sie z czym innym...

    Prosiłbym jednak o konstruktywną krytykę

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •