Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    panowie trzeba mnie pic btw. icemaster ile dales za obiktyw?

    ten jest nie zly http://allegro.pl/show_item.php?item=29107586

  3. #13

    Domyślnie 1300

    No 1300 to tak jak niecałe 2000 dla cyfry

    Chyba tylko czas 1/8000 zostaje i trzaskanie na ISO 1600 lub też chwyt Swarzenegera można też oprzeć na betnonwym bunkrze. Tylko jakoś on dziwnie wygląda i zastanawiam się czy ręki starcza na wysunięcie pełnego zakresu czy też trzeba przejść przed aparat.

    Pozdrawiam

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  4. #14

    Domyślnie

    on wyglada jak shotgun ale armata

  5. #15

    Domyślnie

    ale jaja, nie wiedzialem, ze takie cuda robia; czas czasem, ale nie wiem, jak ustawiac ostrosc przy min f16; mam ruski lustrzany 1000mm f10, gdzie juz jest szaroburo, a tu chyba potrzebny noktowizor, zeby cos zobaczyc ???

  6. #16

    Domyślnie Obiektyw na podryw

    No to jest chyba obiektyw na wyrywanie dziewczyn bo nie sądzę, że można zrobić tym jakiekolwiek zdjęcie. On jakoś się tak gnie (co nawet na zdjęciach widać).

    Ta ilość soczewek - no wręcz powala z nóg.

    Jakościowo nie odbiega od rury kanalizacyjnej z wklejonym dnem od butleki.

    Może służyć jako obiektyw obronny. Nawet jesli pęknie na jakimś dresie to nie szkoda ani dresa ani obiektywu.

    Pozdrawiam

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  7. #17

    Domyślnie Re: Obiektyw na podryw

    Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
    ... Nawet jesli pęknie na jakimś dresie to nie szkoda ani dresa ani obiektywu.

    Pozdrawiam

    Grzegorz
    Sprawę "dresów" to Ty zostawTrOn-owi, ma chłopak doświadczenie.

    Pozdrówka
    Nikon KIT

  8. #18

    Domyślnie

    kupiłem tuż przed wakacjami sigmę i jestem zadowolony...ma parę wad...AF lubi się zgubić, filmy co najmniej 400, ostrzy do jakichś 285-290, ale ma solidną budowę, wygodnie się z nim pracuje, makro całkiem niezłe, dobra osłona psłoneczna w komplecie i filtry 58 nie są jeszcze takie drogie:))
    zrobiłem nim już kilka zdjątek i jakość do ceny (1190zł) jest co najmniej zadawalająca:)
    o obiektywach seri G jak ..... nie wypowiadam się, bo brak pierścionka przysłony dyskwalifikuje je dla mnie - najczęściej pracuję na przysłonie...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    brak pierścionka przysłony dyskwalifikuje je dla mnie - najczęściej pracuję na przysłonie...
    Ja również głównie focę na priorytecie przysłony i jak dla mnie sto razy wygodniej zmienia się ją pokrętłem w aparacie niż pierścieniem.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •