Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: [ślubniaki]

  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tymancjo Zobacz posta
    Przede wszystkim w tym pokazywaniu chodzi nam o to aby, w albumie nie znaleli sie na zdjęciach (choćby w drugim planie) goście weselni, których np. młoda para nie daży wiekszą sympatią (a byli na slubie bo wypadało itp.)
    Pełna zgodność - dowód: ostatnio młodzi przyszli wybrać zdjęcia, a raczej usunąć czego/ kogo absolutnie nie chcą na płycie i w albumie. Na weselu bawił się świetnie taki jeden, dużo go było widać, tańczył, wznosił toast z młodym, dał fajny materiał. Podczas wspólnego oglądania wskazałam kilka zdjęć z nim, czy zostawiamy, bo widać że się fajnie bawił, a młody na to, że tego człowieka nie zna Gość jakiś daleki, znajomy jednej z gościówek, a ja go planowałam eksponować w albumie, w którym młodzi chcą mieć swoją pamiątkę życia... To byłby fatalny błąd z mojej strony.
    Ostatnio edytowane przez credka ; 10-06-2011 o 14:32

  2. #52

    Domyślnie

    wiesz, kiedys ktoś mi zarzucił że nie ma jakiejś tam ciotki, wujka itd. ja odpowiedziałem żze po pierwsze nie znam ludzi i robie zdjęcia tym którzy fajnie sie bawią - kto się nie bawi ten traci, nie mam w zwyczaju chodzic od stołu do stołu i fotografować wszystkich jak leci

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacoslavgth Zobacz posta
    nie mam w zwyczaju chodzic od stołu do stołu i fotografować wszystkich jak leci
    Jezuśu kiedyś ode mnie wymagała tego młoda para. Było to w zeszłym sezonie (już podczas weseliska)...zrobiłem to tylko dlatego, że nalegali i prosili. Teraz podczas pierwszej rozmowy z narzeczonymi jest to jedno z pierwszych zdań jakie wypowiadam Oczywiście nie jako pretensje lub pokazanie swojej wyższości Pana i Władcy. Lecz odwrotnie. Przepraszam ich za to że nie mam śmiałości chodzić po stołach i zagłuszać spokój biesiadników.
    mój chory blog

  4. #54

    Domyślnie

    Jezeli z mojej wypowiedzi wywnioskowaliscie, ze robimy zdjęcia tak iż pokazujemy wszystkich gości to musiałem coś niejasno napisać. Oczywiście nie ma gwarancji ze każdy będzie na zdjęciu. Ale tez nie ma co przesadzać. Czy jak para młoda chce zdjęcie grupowe to tez stajecie okoniem ze nie ? Ja zawsze pytam czy chcą grupowe i czy przy kościele czy na sali. A jak młodzi życzą sobie np rundke po sali i fotkę z każdym, to tak robię bo za to mi płaca. A ze można i takie zdjęcia zrobic i fajnie i kiepsko to już inna sprawa

    Pozdrawiam Tomek.
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  5. #55

    Domyślnie

    Nie, ja staję pstrągiem. Czytaj ze zrozumieniem EOT.
    mój chory blog

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tymancjo Zobacz posta
    Jezeli z mojej wypowiedzi wywnioskowaliscie, ze robimy zdjęcia tak iż pokazujemy wszystkich gości to musiałem coś niejasno napisać. Oczywiście nie ma gwarancji ze każdy będzie na zdjęciu. Ale tez nie ma co przesadzać. Czy jak para młoda chce zdjęcie grupowe to tez stajecie okoniem ze nie ? Ja zawsze pytam czy chcą grupowe i czy przy kościele czy na sali. A jak młodzi życzą sobie np rundke po sali i fotkę z każdym, to tak robię bo za to mi płaca. A ze można i takie zdjęcia zrobic i fajnie i kiepsko to już inna sprawa

    Pozdrawiam Tomek.
    nie, to nie tak - oczywiście zdjęcia wszystkich gości jak najbardziej, PM ze znajomymi także, oczywiście zdarza mi się robić zdjęcia gości przy stołach - ale - nie podczas jedzenia, ot tak jak siędzą i gadaja, śmieją się etc.
    jedynie mówię że fotografuję akcję, rucch, zabawę a nie siedzenie i pierdzenie w krzesło ale to prawda też nie mam śmiałości pchac sie komuś do talerza, szczegółnie ze ludzie widząc aparat zaczynaja pozować, wówczas czekam aż się znudzą i dopiero robię zdjęcie

  7. #57

    Domyślnie

    Robię prawie wszystko w temacie zdjęć na życzenie. Nie widzę w tym nic zdrożnego. Płacą, chcą to mają. Nie fotografuje jednak ludzi przy stołach w trakcie posiłków, za wyjątkiem tych posiłków płynnych w malutkich naczynkach
    Ostatnio na dość dużym weselu robiłem takie małe grupowe czyli para młoda plus goście z danego okrągłego stolika, coś tak po amerykańsku bo tam się tak robi. Z 15 tych 10 osobowych stolików było więc z poprawkami prawie z godzina zeszła . O duże zdjęcie grupowe sam dbam, chcą czy nie chcą robię pod kościołem jak się da nad tłumem zapanować, albo na sali weselnej.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 12-06-2011 o 12:42
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •