Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Olga

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie przede wszystkim za szaro oba. 1. Kadr albo nie dość szeroki, albo nie dość wąski jak dla mnie. 2. Zupełnie nie rozumiem zamysłu i jakoś pokazanie modelki mi się nie podoba.
    DX|FX|kilka szkiełek|SB600 i Yungnuo
    http://blog.foto-radom.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Tak na szybko... oba nieostre, ale da się to naprawić jeszcze, konwersja kiepska bardzo, zdjęcia szaro-bure są. Na jedynce denerwuje biel u dołu kadru - odwraca uwagę. Na jedynce rzuca się w oczy świecąca skóra, szczególnie na nosie - troche pudru i po sprawie. Poza tym posprzątałbym trochę skórę modelki. Na dwójce niekorzydtnie pokazałaś modelkę - przez ułożenie nóg strasznie ją skrócilaś wizualnie i nie wygląda to korzystnie. Mina na nie. Poza tym ... jeżeli karty spadły na modelkę z góry to jak dostały się za dekolt .

  4. #4

    Domyślnie

    oooo dobra dam rade jeszcze je obrobic nauczylam sie zostawiac oryginly w razie nie wypalu dziekuje za rady


    moge wam podeslac oryginaly tyle ze w rawach sa

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drumwoman Zobacz posta


    moge wam podeslac oryginaly tyle ze w rawach sa
    Wrzuć na rapidshare'a i zapodaj linki, ktoś napewno sobie pociągnie. Ja nie mam dziś czasu na obróbkę, ale może jutro bym sobie pogrzebał. Pozdr.

  6. #6

    Domyślnie

    poprawa pierwszego

    1.


    2. obrobka w ps 7.0


  7. #7

    Domyślnie

    Poprawiona jedynka duuuuuużo, dużo lepsza. Fajnie teraz . Dwójka na nie. Krew nie wygląda jak krew i nie lubią kolorowo-czarno-białych zdjęć. Wracając do pierwszego, to jeszcze tylko delikatnie rozjaśnułbym zacienione oko i byłoby super .

  8. #8

    Domyślnie

    oki dzieki jeszcze raz

  9. #9

    Domyślnie

    na jedynce spróbuj innego kadru. przedramiona potęgują poczucie masywności u modelki, także przez przerysowaną perspektywę.
    druga dwójka - tandetna i słaba.

    ps. skoro najpierw wstawiłaś zdjęcia 1 i 2, to nastepne powinny być 3 i 4. bo potem robi się bałagan w opisach.
    zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
    nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
    manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
    SB900 frotto cokin lowepro epson L800

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •