Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65

Wątek: Góraszka 2010

  1. #21

    Domyślnie

    Słuchajcie, doradźcie coś, jak tam dojechać od południa. W sensie od Radomia. Pchać się przez Warszawę, czy jakoś przez Dęblin... Bardzo hardcore na drodze jest? O jakiej porze się tam pojawić, żeby w miarę gładko dojechać na miejsce?

  2. #22

    Domyślnie

    góra kalwaria, warka
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  3. #23
    Rikardo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Słuchajcie, doradźcie coś, jak tam dojechać od południa. W sensie od Radomia. Pchać się przez Warszawę, czy jakoś przez Dęblin... Bardzo hardcore na drodze jest? O jakiej porze się tam pojawić, żeby w miarę gładko dojechać na miejsce?

    Z tego co pamietam to najwiekszy zonk jest przy wyjezdzie z Warszawy w kierunku Góraszki,naprawde masakra.

    Im Wcześniej tym lepiej
    Ostatnio edytowane przez Rikardo ; 08-06-2010 o 16:02

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Słuchajcie, doradźcie coś, jak tam dojechać od południa. W sensie od Radomia. Pchać się przez Warszawę, czy jakoś przez Dęblin... Bardzo hardcore na drodze jest? O jakiej porze się tam pojawić, żeby w miarę gładko dojechać na miejsce?
    jeśli ja miałbym jechać z Radomia to tak:
    na Warszawę, w Grójcu (chyba?) na 50 do Mińska Maz, potem 2 na Warszawę i w Brzezinach do Wiązownej. Wiem, że trochę naokoło, ale w ten sposób omijasz cały młyn w Zakręcie i masz szansę dojechać w miarę blisko lotniska. Szosa Lubelska na wysokości Wiązownej będzie pewnikiem jak zwykle zamknięta i przeznaczona na parking.
    Albo zrób jak ja: do Centrum i tam autobusem pod samo lotnisko. Jadę tak już trzeci rok, podjeżdżam pod samą bramę, nie mam problemu z zaparkowaniem samochodu i nie muszę potem wędrować kilometrami do auta.

  5. #25

    Domyślnie

    Ok, tak chyba właśnie zrobię. Dzięki.

    Aaa... Kurde, tylko żeby z ta pogodą coś się nie popierd... ten nie spsuło... Bo prognozy nie napawają optymizmem...

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Aaa... Kurde, tylko żeby z ta pogodą coś się nie popierd... ten nie spsuło... Bo prognozy nie napawają optymizmem...
    Weź dużo kremu z filtrem i to bardzo wysokim będzie gorąco i pięknie.

  7. #27
    Ostatnio edytowane przez hesja ; 09-06-2010 o 08:46
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  8. #28

    Domyślnie

    a zanabyłbym albuma twego ...
    ale to dopiero po wakacjach chyba :/

    chłopaki mówili że niezły odlot
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  9. #29

    Domyślnie

    bedziesz mial okazje poogladac PRZED
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  10. #30

    Domyślnie

    w to nie wątpię
    oczywiście świry będą zarówno w sobotę jaki w niedzielę ?
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •