Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Domyślnie D300 czy D300s ?

    Witam, krótkie pytanie, mam 300 czy zamieniać na 300s czy dokupić 300s jako drugie body? Bo nie zamierzam przesiadać się na D700, może kiedyś na D3xs
    Na co sprzętu kupa, gdy fotograf d... to o mnie

  2. #2

    Domyślnie

    imho, kup sobie lepiej szkło niż zamieniać d300 na wersje z s ; ]
    opcja druga, d90 jako drugie body + szkiełko czy inne akcesorium.
    FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
    "The wicked flee when none pursueth..."

  3. #3

    Domyślnie

    A co Cię w D300 ogranicza? Bo jeżeli nic to lepiej chyba kupić jakieś szkiełko

  4. #4

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie warto się przesiadać z d300 na d300s, chyba ze zależy ci na filmo..... tfu ... Bo większej różnicy nie ma w sprzęcie osobiście miałem dylemat d300 czy d300s i spytałem się samego siebie co chcę robić filmy czy fotografować. I padł wybór na d300 i czytając testy wiem że to był dobry wybór bo dużo nie straciłem.

  5. #5

    Domyślnie

    Zgadzam się z przed mówcami lepiej kupić bardzo dobre szkło np. 17-55 2.8 (moje ulubione szkło)

  6. #6

    Domyślnie

    krótka odpowiedź: sprzedaj 300 kup Canona. Czy my jasnowidzami jesteśmy, czy co? Do czego Ci te drugie body? Fotografujesz zawodowo? Co fotografujesz? Studio, śluby, reportaże, paparazzi?

  7. #7

    Domyślnie

    Różnica minimalna ( + filmowanie), jesli ktoś to chce mieć. Decyzja Twoja
    Fx, D300/ mb-d10/ N 14-24/ N24-70/ N70-200/ S150-500/ sb-x/ S8mm/f3.5 Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Zmiany w D300s(optyczne.pl):

    • nagrywanie filmów w maksymalnej rozdzielczości 1280x720 px i możliwość podłączenia zewnętrznego mikrofonu,
    • tryb seryjny do 8 kl/s,
    • tryb cichej pracy aparatu,
    • dodatkowe gniazdo SD i przydatne funkcje współpracy między kartami CF i SD,
    • dodatkowe dwa przyciski na obudowie,
    • wirtualny horyzont do ustawiania aparatu w poziomie.

    Sam odpowiedz sobie, czy dla tych rzeczy(bo tylko one się zmieniły/pojawiły) warto zmieniać d300 na d300s. Inna sprawa, że masz w pytaniu
    czy zamieniać na 300s czy dokupić 300s jako drugie body?
    więc jak chcesz dokupić body DX do swojego d300, to dlaczego nie jego młodszego brata? Chociaż jak już dojdziesz do wniosku, że różnica w funkcjach nie przekłada się korzystnie na różnicę w cenach, to dokupisz drugie d300?
    Mędrca szkiełko i oko.

  9. #9

    Domyślnie

    Jako posiadacz D300s powiem, że...... nie warto.
    Nie odczujesz większej różnicy między jedną a drugą puszką.

    Sądzę, że lepszym wyjściem będzie inwestycja w drugie body (i tu zastanowiłbym się nad D90, bo jeśli to ma być tylko backup, to po co przepłacać).

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    krótka odpowiedź: sprzedaj 300 kup Canona. Czy my jasnowidzami jesteśmy, czy co? Do czego Ci te drugie body? Fotografujesz zawodowo? Co fotografujesz? Studio, śluby, reportaże, paparazzi?
    Dzięki ale ze stajni Kwanona zrezygnowałem 3 lata temu na rzecz nikona. I nie żałuję

    Dziękuję wszystkim za wypowiedzi, już wyciągnąłem wnioski. Można zamknąć post lub nawet skasować.
    Ostatnio edytowane przez roli ; 02-06-2010 o 07:28
    Na co sprzętu kupa, gdy fotograf d... to o mnie

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •