Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Poszukuje kogoś z Nikonem na CMOSie (D90, D300/s, D700 itd) z Poznania. PILNE!

    Jestem w trakcie pisania magisterki na Polibudzie. Temat o powiekszaniu zakresu tonalnego w fotografiach.

    W pracy chce porównać wpływ martyc CCD i CMOS na zakres tonalny i efektywność późniejszego składania z tego HDRów. O ile z CCD nie ma problemu bo mam D70s o tyle już z CMOSem tak. U mnie w katedrze mają jedynie stare D80 i D200.

    I stąd moje pytanie. Czy jest ktoś miły z Poznania kto posiada jakiegoś nowszego nikona z CMOSem (D90, D300/s) i miałby chęci i czas wyskoczyć ze mną w plener? Chciałbym porobić kilka serii zdjęć tych samych kadrów w celu późniejszych testów do magisterki - jeden statyw, oba body, to samo szło.

    Będę bardzo wdzęczny za pomoc.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  2. #2
    kobieta Awatar abre
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Chatka Fanaberka pod Otwockiem
    Posty
    445

    Domyślnie

    Będę w Poznaniu na CSI w dniach 18-20 czerwca. Możemy się wtedy spotkać. Mam D700.
    Pola Gałczyńska

    moje www

  3. #3

    Domyślnie

    Ja też mam D700, ale nie wiem kiedy będę w Poznaniu. Jeżeli Cię to urządza możesz podjechać do mnie, daleko nie masz .

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki chłopaki. Już zdjęcia wykonałem. Jeden z forumowiczów pożyczył mi na dzień swojego d700.

    Swoją drogą na tyle się nim zaraziłem że chce już zamienic w moim d70s to "s" na "0"
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  5. #5

    Domyślnie

    Zdaje się, że nie forumowicz z uporem maniak próbuje go przekonać by tu zaczął zaglądac i jakoś nie mogę
    Czy coś z nami nie tak ? :P

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agatatoja Zobacz posta
    Zdaje się, że nie forumowicz z uporem maniak próbuje go przekonać by tu zaczął zaglądac i jakoś nie mogę
    Heh, a to nawet nie wiedziałem że nie ma u nas konta
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •