Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Mendoza
    Dołączył
    04 2005
    Miasto
    Stargard
    Posty
    24

    Domyślnie Eksploatacja Nikon'a Coolpix'a 3200

    Witajcie.
    Pozwólcie, że skieruję kilka pytań do użytkowników Coolpix'a 3200 (jeśli zaglądają na to forum czasami). Otóż interesuje mnie np.
    1. sprawa najdłuższego czasu otwarcia migawki tego kompakciku, w instrukcji napisali, że są to 4 sek., a u mnie w Exif'ie nie ma nigdy dłuższego czasu niż 1,5 sek. (nawet w całkowitej ciemności).
    2. Ilość wykonanych zdjęć to ok.100 na komplecie 2x2300mAh (Energizer NH-15AA), ładowarka Emos MW-8168GS, po każdym zdjęciu lub dwóch wyłączenie aparatu, ok 6 zdjęć z lampą, przez ok 30 dni nosząc aparat ze sobą cały czas. Nie marnuję energii na długie przeglądanie zdjęć na LCD. A w recenzjach spotykam podawaną ilość ok.250 zdjęć (w instrukcji 320)
    Czy u Was jest podobnie?.
    Są rozbieżności między instrukcją obsługi a rzeczywistością.
    (zawsze są, ale czy w takim stopniu jak tu?).
    Aparcik jako taki podoba mi się, nie mam kłopotów z wykonywaniem zdjęć. Po prostu mnie to ciekawi czy wszyscy użytkownicy 3200 tak mają.
    Pozdrawiam. Tomek.
    Nikon Coolpix3200 , Pentax K10D, Canon SX130is

  2. #2

    Domyślnie

    Hej,

    spróbuj wybrać jakiś program tematyczny odpowiedni dla długiego czasu naświetlania. Zgaduję, że może korzystałeś tylko z ustawienia "auto"?

    Co do baterii, miałem Coolpixa 3100, który był bardzo prądożerny. Zatem nie dziwi mnie Twój problem
    D70s | N50/1.4D | T17-50/2.8 | N70-300G | Coolpix 5400 | SB-600

  3. #3

    Domyślnie

    Instrukcja podaje najbardziej wyżyłowane parametry - raz im się udało w laboratorium zrobić 320 i tak napisali. Temperatura otoczenia ma duże znaczenie - to też weź pod uwagę.
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •