Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Produkują jeszcze D3 ?

    Patrzę właśnie po sklepach za D3 i od dłuższego czasu nie widzę żeby w Norwegii był w sprzedaży , same D3s i D3x , nawet na ichniejszej wyszukiwarce typu "skąpiec" nie ma ani jednej sztuki , coś mi umknęło ?
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  2. #2

    Domyślnie

    jak dobrze pamiętam D3 został oficjalnie wycofany z produkcji przynajmniej tak mi powiedziano w sklepie w Irlandii
    |N D80|N D90|N 24-70f/2.8|N 50f/1.8|N 50f/1.4G|N 80-200f/2.8|SB-900|SanDisk ExtremeIII 8GB|T 17-50f/2.8|

  3. #3

    Domyślnie

    Wydaje mi się że chwilę przed wejsciem D3s zaprzestano produkcji.

    W końcu D3s jest nastepcą.

  4. #4

    Domyślnie

    Z D3s i D3 jest dokładnie taka sama sytuacja jak z D300 i D300s - nie jest to 100% następca ale mimo wszystko zaprzestano produkcji wcześniejszego modelu na rzecz nowego co jest logiczne
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  5. #5

    Domyślnie

    Wielkie dzięki , nie wiem czemu wydawało mi się że powinni robić wszystkie trzy modele .
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  6. #6

    Domyślnie

    W UK można jeszcze kupić nówki w sklepach http://www.camerapricebuster.co.uk/prod584.html

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz888 Zobacz posta
    Z D3s i D3 jest dokładnie taka sama sytuacja jak z D300 i D300s - nie jest to 100% następca ale mimo wszystko zaprzestano produkcji wcześniejszego modelu na rzecz nowego co jest logiczne
    Modele z s-ka to sa nastepcy D3 i D300, tylko nie nalezy ich traktowac jako kolejnej generacji puszek, a raczej taki
    face-lifting w trakcie produkcji danego modelu (analogicznie jak z samochodami). Nowa generacja modelu co 4-5 lat,
    a pomiedzy face-lifting.

    Tyle ze z D3s historia jest o tyle ciekawa, ze podrasowano go bardziej niz sie ktokolwiek spodziewal, czyli przeprojektowano
    matryce, dzieki czemu osiagi na wysokim ISO ta puszka ma jakie ma... cos czego raczej wczesniej wypuszczajac puszki
    z "s-ka" raczej nie robiono.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz888 Zobacz posta
    Z D3s i D3 jest dokładnie taka sama sytuacja jak z D300 i D300s - nie jest to 100% następca ale mimo wszystko zaprzestano produkcji wcześniejszego modelu na rzecz nowego co jest logiczne
    A niby dlaczego D3s nie jest następcą D3, a D300s -D300 ?
    Rozumiem, że to taka teoria "ku pokrzepieniu serc" posiadaczy D300 i D3? Bo innego wytłumaczenia tej "dziwnej" teorii nie widzę...

  9. #9

    Domyślnie

    No przecież wystarczy spojrzeć na numerację D300s to nie jest D400 a D3s to nie jest D4 a nawet gdyby nie to to w przypadku jednej i drugiej puszki upgrady są generalnie za małe jak na kolejną generację (chociaż w D3s można by ten zarzut odeprzeć tym że jest nowa matryca) ale takie D300s to nie jest znowu takie rewolucyjne w stosunku do D300... To nie jest dziwna teoria tylko rzeczywistość
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  10. #10

    Domyślnie

    niem ma D3 bo jest D3s - ot krótka historia pewnej znajomości....

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •