Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Kobieta

  1. #1

    Domyślnie Kobieta

    Witam, dziś przechodząc obok kościoła zauważyłem żebrząca kobietę zrobiłem jej kilka zdjęć oczywiście wyszły klasycznie oprócz tego jednego które chciałem wam pokazać. Czy te zdjęcie jest w ogóle do pokazania czy do wyrzucenia?
    Ps. kobiecie rzuciłem parę groszy

    Pozdrawiam...........



    Uploaded with ImageShack.us

    A oto cała ona...



    Uploaded with ImageShack.us

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie 1 odpada. 2 trochę za miękka jak dla mnie i trochę niedoświetlone.
    MKL (Fotoblog)
    – Co jest?!
    – Nic, panie kierowniku! Oczko mu się odlepiło. Temu misiu.

  3. #3

    Domyślnie

    pytałeś ja o zgodę na upublicznianie wizerunku ?
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  4. #4

    Domyślnie

    Ja uwazam, ze takie zdjecia, nie sa dobre by je pokazywac. Pozbawiasz ta kobiete juz z resztek godnosci, ktorej i tak juz prawie nie ma. Dodatkowo zdjecie nalezy do bardzo malo ambitnych, zadna trudnosc w wykonaniu.
    Na pewno potrafisz znaleźć cos ciekawszego na ulicy
    Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 28-05-2010 o 20:49 Powód: ort. "znalesc"

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wesu Zobacz posta
    Ja uwazam, ze takie zdjecia, nie sa dobre by je pokazywac. Pozbawiasz ta kobiete juz z resztek godnosci, ktorej i tak juz prawie nie ma. Dodatkowo zdjecie nalezy do bardzo malo ambitnych, zadna trudnosc w wykonaniu.
    Napewno potrafisz znalesc cos ciekawszego na ulicy
    Odbieranie godności? Cyganom już nie ma co odbierać. I taka jest prawda, możesz mnie wyzwać od rasistów i innych takich, ale mieszkając w okolicy cyganów wyrobiłem sobie zdanie. Kradzieże, skamlenie o pieniądze, wyzwiska ale do szkoły dzieciaka nie pośle tylko każe też żebrać. Bo łatwy zarobek. Spróbuj dać takiej coś do jedzenia to usłyszysz parę bluzgów, żebyś wyp****** bo oni nie chcą jedzenia tylko kasy. Nierzadko ludzie żebrzący mają więcej kasy niż ci, którzy pracują. Tylko robić się nie chce. Przykładem może być kobieta, która długo żebrała na Głównym we Wrocławiu. Starsza, zgarbiona kobieta, wiecznie poubierana w jakieś łachy, a mieszkała z rodziną w willi w Miękini. Podejrzewam, że przykłady można mnożyć. Choć nie twierdzę, że nie ma takich, którzy na prawdę potrzebują. Co do Cyganów - nie rzucę bo krzywdzę tym dzieci - gdyby widzieli, że z tego nie wyżyją to by nie kazali dzieciom żebrać.

    Co do zdjęcia - mnie nie chwyta. B&W też mogłoby być lepsze, ale może to ja mam jakieś zboczenie na punkcie kontrastowego BW.
    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

  6. #6

    Domyślnie

    obrobka totalnie do bani ... zupelnie do zdjecia nie pasuje
    Contax 645, Zeiss 80mm f/2

  7. #7

    Domyślnie

    Trochę przesadzacie jadąc po zdjęciach bezdomnych, proszących o kasę itp. a raczej wasze pretensje do autorów tych zdjęć to przesada. Pokaże na zdjęciu muzyka który zbiera kasę grając na gitarze to wtedy jest ok a bezdomna kobieta uwieczniona na zdjęciu to już jest be tak? Mam propozycje przestańmy pokazywać krzywdy ludzkie żadnych zdjęć bezdomnych żadnych zdjęć wojennych, chorych ludzi, cierpiących zwierząt, pokazujmy kwiatki i pszczółki i zakochane pary i wszyscy będą szczęśliwi i w ogole zbojkotujmy zdjecia z grand press photo z których większość zwycięskich pokazuje mniejsze lub większe krzywdy
    Pozdrowienia dla wrażliwych duszyczek z forum
    Ps.
    Dorian - masz racje w tym co piszesz ale większość chyba ma założone różowe okulary i myślą ze wszyscy biedni są naprawdę biedni
    Ps2. Zdjecia powodzian już są ok tak? ehhhhh ludzie ludzie
    Ostatnio edytowane przez Podroznik ; 28-05-2010 o 20:37

  8. #8

    Domyślnie

    Ja sie czepne obrobki. Cos Ty Podrozniku zrobil z tymi zdjeciami, ze jest takie paskudne mydlo (przynajmniej na 2)?
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  9. #9

    Domyślnie

    No fakt trochę skwasiłem, praktycznie to całkowicie dałem ciała po prostu przekombinowałem

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wesu Zobacz posta
    Pozbawiasz ta kobiete juz z resztek godnosci
    Pozbawianie godności to, najprościej mówiąc, odbieranie tej kobiecie wartości. Nie sądzę, żeby to było celem Podroznika. Nie sądzę też, żeby oglądający tu tak to zdjęcie odbierali (poza wyjątkami; ale to jak w dowcipie o szeregowcu, którem się wszystko z jednym kojarzyło).
    Podroznik chciał pokazać jakiś dramat, smutek, trudną sytuację... I to mu nie wyszło, jak już napisali inni wyżej, z powodu słabego kartu i jeszcze słabszej obróbki.

    ps. Ciekawe czy Pietro Masturzo miał zgodę?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •