Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: portrecik...

  1. #1

    Domyślnie portrecik...

    ...który sporą awanturę wywołał jakiś czas temu na innym forum. Mam nadzieję że TU będzie spokojniej Pamiętasz Jurgen ?

    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Jak sobie przypomnę to chce mi się rzygać..... hehehhehheh
    Pamietasz co powiedział von Leśniewski? Pewnie, żepamiętasz. Ja też, po sam grób. hehehhehheheh

    Parafrazując słowa piosenki, mam w sobie tyle agresji, że zachwyciło mnie samo zło.
    kutafony z FP

    Co do foty to już sobie porozmawialiśmy.

    pozdrawiam
    "czuję jak rodzi się moc"

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wiem o czym było na FP, ale portrecik koziołka bardzo mi się podoba.

  4. #4

    Domyślnie

    Szkoda że nie wiem o co chodzi z tą awanturą ale podobne parostki juz mam he he he ........
    Nikon D80
    Nikkor AF SDX 18-55 ED Nikkor 70-300 VR Sigma 18-125 Plecak Lowepro
    ... oraz dużo wolnego czasu http://darz.bor.prv.pl/ GG 4555436

  5. #5

    Domyślnie

    jurgen, pewnie że pamiętam... Ty nie używaj takiech słów bo znowu zostaniemy określenie mianem prostaków...hahaha... A co do foty, to wiem, wiem... Gadalismy już o niej. Sporo, już na etapie podchodów. Jeszcze raz dzięki za rady

    kostek-brasil, dziękuję Przyzna się, ze jestem z niego zadowolony, choć czuję spory niedosyt związany z tym nietypowym osobnikem

    Magnum43, jeśli chodzi o Twoje zdjęcie, to widziałm, widziałem

    Ps. Awantura na FP zwiazana z tą fotą zczęła się od "szumów dyskwalifikujących to zdjęcie" a skończyła (w moim odczuciu) na potwierdzieniu hipokryzji, wazeliniarstwa i kolesiostwa. Na szczeście nie dotyczy to wszystkich udzielających się tam osób. Nadal wierzę że jest tam sporo sympatycznych ludzi
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Forum nie powinno służyć do "osobistych wycieczek" cyt "Magnum43, jeśli chodzi o Twoje zdjęcie, to widziałem, widziałem "........zdjęcie miało sprowokować do tego aby ktoś kto się zna na technice robienia zdjęć oświecił swoim geniuszem kogoś takiego jak np JA . czasami miło by było usłyszeć jakieś porady co robić aby było lepiej ......nie każdy jest mistrzem w tym co robi ......
    Nikon D80
    Nikkor AF SDX 18-55 ED Nikkor 70-300 VR Sigma 18-125 Plecak Lowepro
    ... oraz dużo wolnego czasu http://darz.bor.prv.pl/ GG 4555436

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magnum43 Zobacz posta
    Forum nie powinno służyć do "osobistych wycieczek" cyt "Magnum43, jeśli chodzi o Twoje zdjęcie, to widziałem, widziałem "........zdjęcie miało sprowokować do tego aby ktoś kto się zna na technice robienia zdjęć oświecił swoim geniuszem kogoś takiego jak np JA . czasami miło by było usłyszeć jakieś porady co robić aby było lepiej ......nie każdy jest mistrzem w tym co robi ......
    Magnum43, problem ze mną jest taki, że ja najczęsciej nie czuję się na siłach żeby oceniać czyjeś wysilek. Geniuszem tez nie mogę rozświetlać ciemności, bo go nie mam. Poza tym, zbyt pochopnie może, odebrałem przepychankę słowną pod Twoim zdjęciem jako przejaw niechęci do krytyki więc stwirdziłem że prawdopodobnie jesteś zadowolony z tego zdjęcia a to jest najwazniejsze
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Piękne zdjęcie. To ten albinos, którego już kiedyś pokazywaleś na tym forum?
    D300, D70, N18-70, N70-300G, N80-400VR, S50/2.8 MACRO, S10-20/4-5.6, SB600
    http://www.fotoprzyroda.pl/
    Michał Vogelgesang

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki Tak, to ten sam. Mam nadzieję że jeszcze chodzi po tym świecie i że w przyszłym roku sfocę go jeszcze parę razy
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Madre de Dios... Ale co komu mogło to zdjęcie przeszkadzać - jak już mimo wszystko wspomnieliście o tym fp-owym kontekście?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •