Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: portrecik...

  1. #11

    Domyślnie

    Czornyj; czy twoje bystre oko, nie zauważyło dyskwalifikujacego to zdjęcie i niedopuszczalnego ZASZUMIENIA ?? Od tego się zaczęlo... hahaha...
    Wiesz, podejście do tego stworzonka zajęło mi jakieś 4 tygodnie czasu, niezliczone godziny "na komórce" przegadane z Jurgenem na konsultacjach o zwyczajach tych stworzeń aż wreszcie udało mi się zrobić mu 2 portrety (bliskich spotań był sporo, ale nie kończyły się one w miare fajnymi fotami). Portrety sa unikatowe, bo to naprawdę rzadki okaz i niewielu, nawet tych największych fotografów przyrody moze się koziołkiem albinosem pochwalić. Oczywiście zdaję sobie sprawę z niedostatków foty ale wklejając je na FP licząc na jakieś sugestie, podpowiedzi...
    Tymczasem czytam o rażących szumach !! wymiekłem, Jurgen też...
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #12

    Domyślnie

    zdjęcie super !! Również bardzo mi się podoba Pozdrawiam !
    D80, S10-20, S30/1.4,N50/1.4G, N80-200, sb-800,bronica ec-tl, nova 5,mini trekker aw
    http://szuwar.deviantart.com/

  3. #13

    Domyślnie

    Bardzo ciekawe...
    Pamiętam, że już kiedyś pokazywałeś na forum zdjęcia tego (?) albinosa - tamte rzeczywiście były zaszumione choć też miały swoją wartość.
    Jeśli te zdjęcie jest "niedopuszczalnie zaszumione" to naprawdę komuś się styki przegrzały...
    Zdjęcie oczywiście nie jest doskonałe i można mu coś zarzucić, ale wobec jego całokształtu jak również świadomości i doświadczenia autora nawet nie warto wspominać. Kawał dobrej roboty.
    Pozdrawiam
    D40

  4. #14

    Domyślnie

    ł
    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Czornyj; czy twoje bystre oko, nie zauważyło dyskwalifikujacego to zdjęcie i niedopuszczalnego ZASZUMIENIA ?? Od tego się zaczęlo... hahaha...
    Wiesz, podejście do tego stworzonka zajęło mi jakieś 4 tygodnie czasu, niezliczone godziny "na komórce" przegadane z Jurgenem na konsultacjach o zwyczajach tych stworzeń aż wreszcie udało mi się zrobić mu 2 portrety (bliskich spotań był sporo, ale nie kończyły się one w miare fajnymi fotami). Portrety sa unikatowe, bo to naprawdę rzadki okaz i niewielu, nawet tych największych fotografów przyrody moze się koziołkiem albinosem pochwalić. Oczywiście zdaję sobie sprawę z niedostatków foty ale wklejając je na FP licząc na jakieś sugestie, podpowiedzi...
    Tymczasem czytam o rażących szumach !! wymiekłem, Jurgen też...
    Na to bym nie wpadł! Tzn jakiś tam szum widzę, ale w niczym nie przeszkadza w odbiorze tego zdjęcia! Wcześniej myślałem nawet, że może chodziło o "przepały" - a to patrz pan - albinos

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magnum43 Zobacz posta
    Szkoda że nie wiem o co chodzi z tą awanturą ale podobne parostki juz mam he he he ........
    He he ale z takimi parostkami to ... niestety

    Naprawdę ładne zdjęcie
    Wini
    Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej

  6. #16

    Domyślnie

    nikoniara, pX, Wini; Dziękuję

    Czornyj
    , ja też widzę. Ale wydaje mi się że zdjęcie ma większe niedostatki niż ten aspekt techniczny. Nawiasem mówiąc, ziarno na takim poziomie bardziej do mnie przemawia niż totalnie wygładzone foty, dlatego go nie usuwam. Ale to chyba rzecz gustu, może za jakiś czas polubię idelanie sterylne fotki ?
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  7. #17

    Domyślnie

    taka ocieplona provia podoba mi sie
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  8. #18

    Domyślnie

    Wracając do tematu - bardzo ładne zdjęcie.

  9. #19

    Domyślnie

    Mnie tez bardzo się podoba
    Z tym szumem to jednak trochę pojechali po bandzie. Mnie on wcale nie przeszkadza
    Gratuluję wspaniałego zdjęcia

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  10. #20

    Domyślnie

    Widac że ujęcie nie jest przypadkowe, podoba się. to jest 100% kardu czy przycinałes?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •