Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    A od kiedy D80, to "wiekszy sprzet"? Raczej wszystkie lustra Nikona (oprocz D50) sa od niego wieksze.
    żeby nie kopać leżącego, więc pominę puszki analogowe ale zapomiałeś o D40
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    żeby nie kopać leżącego, więc pominę puszki analogowe ale zapomiałeś o D40
    No faktycznie... Zapomnialem.
    Ale chyba jak na razie nie ma tego zbyt duzo na polskich ulicach...
    A nawet watpie, zeby bylo. Zaden swiadomy fotograf tego nie kupi, wiec i tak co nieliczne egzemplarze beda jedynie na rodzinnych imprezkach wylaniac sie z torebek.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  3. #23

    Domyślnie

    maroo tez bym kupil , chyba sigma srobila takiego kompakta z jasnym szerokim szklem i foveonem taki kompakcik

    caly myk polega na tym be zrobic tak zdjecie by nie zwracac na siebie uwagi mi raz sie zdarzylko ale bylem z kolega fotografem i dlatego babka uciekala z kadru ,, jak bym byl sam to by nawet sie nie zorientowala
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  4. #24

    Domyślnie

    wy to macie fajnie bo wciskacie przycisk i zdjecia nie ma a co maja powiedziec analogowcy. Przeca filmu nie wyjme z puchy . Już dwa razy mialem w k-linie sytuacje ze sie ewakuowalem z predkością światła bo widziałem jak wielki koleś z wkręcaną główką i pompowanymi łapami zbliżał sie do mnie napewno nie w celu aby pogadać o fotografii.
    Myślę ze podejście ludzi do bycia fotografowanym zależy właśnie od tego człowieka. Moim zdniem normalny człowiek nie zwroci nawet na to uwagi a taki co kocha afery i stwarznie problemów momentalnie sie przyczepi.

    Inną stroną medalu są ludzie, ktorzy chamsko sie pchają pod obiektyw w momencie w ktorym robimy zdjecie. Ile to razy miałem sytuacje, że stoję chcąc coś tam ustrzelić bez ludzi w kadrze, wiec czekam az wszyscy przejdą podnosze aparat do oka patrze w wizjer i akurat w tym momencie widze jak mi jakaś wytapetowana barbie w miniówie włazi w kadr i ukratkiem na mnie patrzy czy robie zdjęcie napewno z nią, mysląc sobie pewnie że bedzie "w gazecie na zdjęciu". To jest dopiero denerwująca sytuacja az sie chce podejść i strzelić w tę pustą łepetynę co by do niej oleju napłyneło.
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Niedzwiedz Zobacz posta
    maroo tez bym kupil , chyba sigma srobila takiego kompakta z jasnym szerokim szklem i foveonem taki kompakcik
    Niestety szkło ma dość ciemne szkło (F4) i nie ma wizjera (nie cierpię kadrować na wyciągniętych rękach).

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maroo Zobacz posta
    (nie cierpię kadrować na wyciągniętych rękach).
    ala ZOMBIE
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  7. #27

    Domyślnie Jaka rada ?

    Zasada jest prosta ,robisz zdjecia ,a jak masz wystarczajaco dobre
    mozesz zapytac o zgode.
    Fotografujac dla prasy lub na zlecenie ,raczej sobie nie odpuszczam.
    Najgorsza "przygode" mialem robiac reportaz o Stadionie X-lecia.
    Robiac zdjecie nagle zauwazylem ze nie dotykam nogami ziemi !!!
    Dwaj panowie ze wschodu o sniadej karnacji podniesli mnie
    pod pachy ,zaniesli za bude. Wyciagneli film i kazali spadac.
    Nie moglem uwierzyc ze to koniec.
    W trudnych (ryzykownych) sytuacjach uzywam G-5 ,niezastapiony.
    http://pjolo.blogspot.com/ "Albo mieć, albo być"

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kronos28 Zobacz posta
    wy to macie fajnie bo wciskacie przycisk i zdjecia nie ma a co maja powiedziec analogowcy. Przeca filmu nie wyjme z puchy . Już dwa razy mialem w k-linie sytuacje ze sie ewakuowalem z predkością światła bo widziałem jak wielki koleś z wkręcaną główką i pompowanymi łapami zbliżał sie do mnie napewno nie w celu aby pogadać o fotografii.
    Myślę ze podejście ludzi do bycia fotografowanym zależy właśnie od tego człowieka. Moim zdniem normalny człowiek nie zwroci nawet na to uwagi a taki co kocha afery i stwarznie problemów momentalnie sie przyczepi.

    Inną stroną medalu są ludzie, ktorzy chamsko sie pchają pod obiektyw w momencie w ktorym robimy zdjecie. Ile to razy miałem sytuacje, że stoję chcąc coś tam ustrzelić bez ludzi w kadrze, wiec czekam az wszyscy przejdą podnosze aparat do oka patrze w wizjer i akurat w tym momencie widze jak mi jakaś wytapetowana barbie w miniówie włazi w kadr i ukratkiem na mnie patrzy czy robie zdjęcie napewno z nią, mysląc sobie pewnie że bedzie "w gazecie na zdjęciu". To jest dopiero denerwująca sytuacja az sie chce podejść i strzelić w tę pustą łepetynę co by do niej oleju napłyneło.
    Kali kogoś bez pytania fotografować - dobrze
    Kalemu ktoś sie pchać bez pytania w obiektyw - źle.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •