Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Szklarka Poręba

    Witam serdecznie
    i zapraszam do komentowania.


    1). Śnieżne Kotły



    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że jest troche za jasno względem nie, podoba mi się detal na skałach i groźne niebo
    Pozdrawiam,
    Damian

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za komentarz. Tak jak widać na zdjęciu są tam gołe skałki

    1b) Śnieżne Kotły - V.2


    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Moim zdaniem teraz skały wyglądają lepiej ale należało zrobić tą obróbkę selektywnie tzn nie ruszać śniegu bo teraz ma mało atrakcyjny zafarb w pdr.

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuje za komentarz i zapraszam ponownie.
    To już chyba ostateczna, finalna wersja tego kadru
    Pozdrawiam.

    1c) Śnieżne Kotły - V.3


  6. #6

    Domyślnie 2) Wieża na kotle

    Zapraszam do komentowania

    2) Wieża na kotle



    Pozdrawiam,
    Dawid

  7. #7

    Domyślnie

    Powiem tak, znam te miejsca doskonale i jak dla mnie jest zbyt klasycznie.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  8. #8

    Domyślnie

    Każdy kto tam był wie chyba żeby zrobić tam poprawnie naświetlone zdjęcie trzeba być nielada "kozakiem".

    W moim odczuciu pierwsza wersja jest najlepsza a struktura skał jest przyjemną niespodzianką po chwili analizy kadru. Nie mniej jednak uważam że lewą stronę rzeczywiście powinno się potraktować selektywnie poprawiając kontrast. Po prawej stronie jak widzę szara połówka dała piękny efekt w połączeniu z miękkim światłem sączącym się przez chmury.

    Pozdrawiam, i pomimo wszystko gratuluję bo to nie lada sztuka spłodzić w tej okolicy jakieś sensowne zdjęcie.
    D800 | D700 | Power Pack MB-D10 | AF-D 20-35 2.8 | AF-D 35 2 | AF-D 50 1.4 | AF-D Micro 60 2.8 | AF-D 85 1.4 | AF-D Micro 105 2.8 | AF-D ED 80-200 2.8 | SB-800 | 2x SB-80DX | Mf 055XproB + Sirui G-20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •