Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 99 z 99
  1. #91

    Domyślnie

    niestety wyszedł 1 minus pentaxa mianowicie oddawanie barw skóry właśnie wróciłem z wesela oczywiście jako gość i robiłem nim zdjęcia i na niektórych zdjęciach ludzie mają skórę jakby mieli żółtaczkę skóra ma nienaturalny kolor i szczerze nie wygląda to najlepiej
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  2. #92

    Domyślnie

    trzeba uważać - gdy ustawi się "AUTO PICT" aparat dobiera sobie program (nigdy nie wiadomo jaki) i wtedy mogą się pojawić dziwne sprawy
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  3. #93

    Domyślnie

    Obiecane fotki z Fujifilm A235, bez obróbki, poskalowane do 1600x1200 programem Gimp, panoramę zostawiłem bez skalowania.










    Panorama
    brak minuatury

    Uploaded with ImageShack.us



    Na jednym komplecie baterii jakieś 200 zdjęć, na akumulatorkach (podróbki Sanyo z napisem Eneready) wystrzelałem 530 zdjęć co prawda bez flasha.

    Jak ktoś chce w pełnej rozdzielczości to chyba najwygodniej przez maila (chyba).
    Ostatnio edytowane przez fujifilm ; 08-08-2010 o 13:53

  4. #94

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    trzeba uważać - gdy ustawi się "AUTO PICT" aparat dobiera sobie program (nigdy nie wiadomo jaki) i wtedy mogą się pojawić dziwne sprawy
    co więc proponujesz ja robiłem w trybie p a na przyjeciu co proponujesz "portret" ??
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  5. #95

    Domyślnie

    A to nie jest wina czasem balansu bieli? Zapodaj jakieś przykłady jak możesz...

    Te tryby tematyczne to jest pic na wodę w dużej mierze, w funkcjonowaniu aparatu (poza niektórymi jak plaża/śnieg, czy w przypadku fuji np. fajerwerki lub zachód słońca) nic nie wnoszą a są raczej dodane żeby użytkownik nie zastanawiał się między portretem a krajobrazem, mając do wyboru tryby kwiaty, przyjęcie, dzieci itd.

    Na początku się jeszcze bawiłem na auto a teraz wolę chyba na P i wtedy można wybrać jakiś predefiniowany balans bieli bo auto zazwyczaj jest "zbyt poprawne", a w mieszanym oświetleniu to efekty są zupełnie nie takie.

  6. #96

    Domyślnie

    dziś do mnie trafił kolejny kompakt do 200zł - pobawiłem się troszeczkę - model to canon 495 - model tegoroczny, po pierwszych fotkach jestem zaskoczony pracą z lampą błyskową - ustawia czułość a automacie do iso 800 aby złapać jak najwięcej światła zastanego, co jednak wiąże się z mocnym odszumianiem fotek - gdyby było zainteresowanie tym modelem mogę zrobić jakiś mały poglądowy test
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #97
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    dolnośląskie
    Posty
    171

    Domyślnie

    Co tam nowego w temacie?
    Porownywal ktos modele Fujifilm FinePix AV100 vs AV110 vs AV130 ?

    Tak przegladam te filmiki w sieci http://www.meetgadget.com/gadget/106...x+AV130/videos to ciezko dla niego o konkurenta...
    Ostatnio edytowane przez co4en ; 05-01-2011 o 10:45

  8. #98

    Domyślnie

    można jeszcze taniej i całkiem ciekawie JUŻ KUPIONY
    http://www.mediamarkt.pl/bialystok/oferta-specjalna
    CZYLI SAMSUNG ES30 za 179zł
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  9. #99
    Rozmowny Awatar km79
    Dołączył
    06 2006
    Miasto
    Bilgoraj - Burton on Trent
    Posty
    298

    Domyślnie

    Czy jest obecnie na rynku aparacik godny polecenia w cenie ok 200zł ?
    D600 +N35 +N50 +N70-210
    D810 +S24
    fr

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •