Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Lee Filters + Nikon 14-24mm

    Witam .Od pewnego czasu kiedy miałem możliwość pracy na ww. szkle , cały czas myślę na zakupem.Coś co mnie powstrzymywało to brak filtrów .Kupiłem lee filtry na 77 mm , buszując po sieci za filtrami trafiłem na http://www.youtube.com/watch?v=fMX5p9Iwx3Y . Pytanie czy ktoś posiada taki zestaw lub miał możliwość użycia ? Jak to ma się w zyciu codziennym ?

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar Ymanuel
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    98

    Domyślnie

    Dopiero od czerwca-lipca całe to ustrojstwo będzie w sklepach. Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Brylu kupiles i sie nic nie chwalisz! Kurcze wpadnij nareszcie do mnie na te kalibracje to odrazu pogadamy o tych filtrach......mierze sie do Lee ale chce jeszcze przetestowac

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Brylu kupiles i sie nic nie chwalisz! Kurcze wpadnij nareszcie do mnie na te kalibracje to odrazu pogadamy o tych filtrach......mierze sie do Lee ale chce jeszcze przetestowac
    Tak kupiłem same filtry i holder lee a na szkło się czaje ale funduszy brak . Wpadnę wpadnę tylko brak czasu

  5. #5

    Domyślnie

    ile ten zestaw kosztuje ?
    bo jedyna cena jaka znalazłem to 270 funtów
    Ostatnio edytowane przez fafniak ; 26-05-2010 o 17:24

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    ile ten zestaw kosztuje ?
    bo jedyna cena jaka znalazłem to 270 funtów
    ja kupiłem na 77mm , ale już trwają rozmowy o szkle może jednak na dzień dziecka dostane

  7. #7

    Domyślnie

    Kolega tu pisał o zestawie na 14-24, a tego jeszcze nie ma. Do ceny trzeba doliczyć brytyjski VAT (17.5%), jeśli zamierza się ściągnąć stamtąd. Czyli razem 317 funtów.

  8. #8

    Domyślnie

    A nie lepiej pomyśleć o 16-35 f4 VR i nie kombinować...na to bez problemu nakrecasz wszystko i nie gimnastykujesz się,wiem ze to 2.8 a to 4 ale w 16-35 masz Vr-ke więc różnic wielkich według mnie nie powinno być
    Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje

  9. #9

    Domyślnie

    Jak do krajobrazu (bo domyślam się że nie będziecie tych Cokinów używać w reporterce ) to światło f4 jest na głowę... f2.8 to praktycznie w krajobrazie nie ma zastosowania a w krajobrazie możemy sobie zapodać statyw i żaden VR nie jest nam potrzebny zresztą f4 to wcale nie jest tak ciemno przy takich ogniskowych
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz888 Zobacz posta
    zresztą f4 to wcale nie jest tak ciemno przy takich ogniskowych
    a mógłbyś rozwinąć ? bo nie bardzo rozumiem dlaczego tak twierdzisz ? na moje chyba jednak bardziej zależy od tego co tymi ogniskowymi robisz...
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •