Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Zdjęcia Ślubne

    Witajcie

    Pytanie kieruję do fotografów zajmujących się fotografią ślubną zawodowo jak oddajecie młodym zdjęcia?

    interesuje mnie czy młodzi sami wybierają sobie zdjęcia z kościoła, przygotowań, zabawy i z pleneru do późniejszej obróbki czy też narzucacie im swoje kadry ?
    kupa sprzętu i brak talentu

  2. #2

    Domyślnie

    było o tym juz - ja oddaje zdjęcia które sam wybiorę. Młodzi dostają gotowy album nie widząc wcześniej ani jednego zdjęcia ze slubu

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez broniu Zobacz posta
    interesuje mnie czy młodzi sami wybierają sobie zdjęcia z kościoła, przygotowań, zabawy i z pleneru do późniejszej obróbki czy też narzucacie im swoje kadry ?
    Jak beda sobie sami robic, to beda sobie sami wybierac. Skoro jestes (chcesz byc) fotografem, to chyba zdajesz sobie sprawe, ze to Ty decydujesz o wszystkim, prawda? No chyba, ze chcesz sie zredukowac jedynie do roli posiadacza sprzetu i palca naciskajacego spust.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Ja również oddaję zdjęcia które sam wybiorę. Tylko raz w życiu zrobiłem inaczej i do tej pory żałuję. Pamiętaj, że album to Twoja wizytówka.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bikeart Zobacz posta
    (...) Pamiętaj, że album to Twoja wizytówka.
    Dokładnie tak, dlatego to fotograf dokonuje selekcji.
    MarcinWilk

  6. #6
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    tu masz ciekawy wątek kto ważniejszy? fotograf czy PM ?

  7. #7

    Domyślnie

    no dobra ale nie mieliście przypadków że np. para mówi dostałam 200 fot z wesela a na żadnym nie ma mojej kuzynki ? albo czemu jest tyle zdjęc chłopaka kuzynki mojej ciotecznej siostry ?
    kupa sprzętu i brak talentu

  8. #8

    Domyślnie

    Takie przypadki się zdarzają.
    Jeśli już złapiesz w kadrze sporą liczbę ludzi to jakaś zołza powie "no, zdjęcie fajnie ale głupio na nim wyszłam".
    I dogodź tu wszystkim.

  9. #9

    Domyślnie

    to jak już założyłem ten wątek zapytam jeszcze jaką ilośc zdjęc oddajecie młodym ?
    kupa sprzętu i brak talentu

  10. #10

    Domyślnie

    3 płyty DVD...Ile według Ciebie jest sensownie?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •