Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Obrobka zdjecia

  1. #1

    Domyślnie Obrobka zdjecia

    Witam, pstryknalem kilka zdjec auta i chcialbym je jakos obrobic zeby ladnie wygladaly ale nie mam kompletnie pomyslu co w nich pozmieniac, chcialbym prosic abyscie mi pokazali swoja wizje na tego typu zdjecia na przykladzie moich fotografi.

    pozdrawiam

    http://rapidshare.com/files/382388590/auto.rar
    Nikon D80 + N18-55 VR + 50mm 1.8 + Metz 48

  2. #2

    Domyślnie

    Może takie przedstawienie auta Cie zainteresuje.
    Niestety nie umiem sobie poradzić ze wstawieniem zdjęcia na tym forum więc wstawiłem na sąsiednim

    http://forum.olympusclub.pl/showthre...098#post625098

  3. #3

    Domyślnie

    wstaw kilka dla przykladu, bo lepiej jak je widac w poscie a nie pod linkiem.
    Jak ktos poprosi to podeslesz mu NEF-a
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kordian d70 Zobacz posta
    wstaw kilka dla przykladu, bo lepiej jak je widac w poscie a nie pod linkiem.
    Jak ktos poprosi to podeslesz mu NEF-a
    OK zdjecia wrzucone na fotosika, NEF-ow nie posiadam mam tylko JPG,









    Nikon D80 + N18-55 VR + 50mm 1.8 + Metz 48

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez storm36 Zobacz posta
    chcialbym je jakos obrobic zeby ladnie wygladaly ale nie mam kompletnie pomyslu co w nich pozmieniac
    No to w koncu chcialbys, czy nie? Bo gdybys chcial, to wiedzialbys co Ci na nich przeszkadza. Postaw sie w sytuacji kelnera w knajpie. Podchodzi do goscia, pyta co podac, a gosc odpowiada "panie, zjadlbym cos, ale ni ch... nie wiem na co mam ochote...". Dobry kelner oczywiscie zaproponuje cos, co wlasnie stygnie w kuchni, zeby sie nie zmarnowalo, albo do czego akurat skladniki leza na patelniach, ale co my mamy poradzic? No wyobraz sobie, ze ludzie ciagna te Twoje przeswietlone JPGi i miachaja nimi, szparuja, usuwaja latarnie, odbicia w lakierze, itd., zebys Ty sobie wpadl pod wieczor, i pomarudzil: "nie o to mi chodzilo, to do dupy, a to... hmmm... calkiem fajne, a teraz opisz mi jak to zrobiles, albo najlepiej podeslij gotowe, zebym mogl dac kumplowi/klientowi"? Chlopie, troche szacunku dla ludzi! Jak juz wchodzisz na forum, to poczyn minimum wysilku, zeby chociaz przeanalizowac te swoje zdjecia, i wiedziec co chcesz w nich zmienic!
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Wpuśćcie tu czornego, a zrobi taki retusz jak z tą panienką, co trafiła nawet na wykop
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Wpuśćcie tu czornego, a zrobi taki retusz jak z tą panienką, co trafiła nawet na wykop
    Gdzie można zobaczyć jeszcze to zdjęcie?

  8. #8

    Domyślnie

    No cóż fotosik porył zdjęcia swoją kompresją ale i tak wstawię. Generalnie uwagi za Stigiem


  9. #9

    Domyślnie

    ja tam bym wźioł auto w plener i tam walczył np jakaś łąka czy piaskownia ....

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Wpuśćcie tu czornego, a zrobi taki retusz jak z tą panienką, co trafiła nawet na wykop
    podaj link do tego wykopu chętnie zobaczę

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •