Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie paprochy w tamronie

    Hej!

    czy znacie może jakiś sprawdzony serwis (oczywiście najlepiej w Warszawie), który jest w stanie usunąć brudy ze środka obiektywu?

    Ostatnio zauważyłem w moim tamronie coś, co wygląda jak kawałek nitki - przy zdjęciach w dzień paproch nie stanowi problemu, jednak przy dłuższych czasach naświetlania zaczyna być widoczny...

    Poommoooccyyy

  2. #2

    Domyślnie Polecam.. BTFOTO

    Polecam :
    BTFOTO Warszawa Al. Armii Ludowej 12 tel. 022 - 825 35 08 kom. +48 513 153 909 mają do 19.00 chyba w tygodniu.
    W piatek czysciłam tam matryce 30zł (zrobili od ręki i dobrze) i jeszcze przedmuchali jeden obiektyw za darmo.
    Super obsługa

  3. #3

    Domyślnie

    Ja aż tak nie polecam. Musiałem po nich poprawiać i doczyścić matrycę. Ale trzeba przyznać, że nie mieli łatwego zadania i z największym brudem sobie poradzili. No i nic nie popsuli, co też istotne.
    Co do czyszczenia obiektywu, to myślę, że spokojnie można im to zlecić. Akurat w tej kwestii mają wieloletnie doświadczenie.
    Widzę, że się rozwijają, jest nowy młody chłopak w obsłudze - jakby ktoś chciał coś wybierać i kupować - doradzał całkiem sensownie, przynajmniej "na pierwszy rzut ucha".

  4. #4

    Domyślnie

    dzięki za namiary - pofatyguję się..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •