Close

Strona 132 z 185 PierwszyPierwszy ... 3282122130131132133134142182 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 311 do 1 320 z 1842
  1. #1311
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2011
    Miasto
    dolnośląskie
    Posty
    3

    Domyślnie

    HMM, widac, że niezbyt uwaznie przeczytałam ten "tasiemiec". Byc moze dlatego, ze wczoraj czytałam to forum do późnych godzin nocnych...
    Więc biorę się ponownie za szukanie

  2. #1312

    Domyślnie

    Ten dźwięk to praca AF w trybie śledzenia- wystarczy przejść w tryb normalny AF i nic nie słychać.

  3. #1313
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2011
    Miasto
    dolnośląskie
    Posty
    3

    Domyślnie

    FX1900 baaardzo Ci dziękuję. Ślęczałam ponownie nad tym forum i niestety nie znalazłam odpowiedzi.
    Jeszcze raz dzięki )
    Pozdrawiam

  4. #1314
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Inowrocław
    Posty
    12

    Domyślnie

    Po wyprawie na Warmię i Mazury .... podbijam rekord mojej baterii - 655 zdjęć na jednym ładowaniu.
    Ostatnie 43 zdjęcia wykonane na "czerwonym". Co ciekawe aparat po jakimś czasie (to rajd rowerowy był, więc ja to przeliczam na km ... heh) odpalał się cykał 1-3 zdjęcia i znów padał. Aż do ostatecznego wykończenia gdzie nie można było ani wysunąć obiektywu ani przeglądać zdjęć.

    Zauważyłem też, że im częściej i dłużej przegląda się zdjęcia tym szybciej ... dużo szybciej pada bateria, tzn. dokładnie 227 zdjęć i miałem już ostatnią kreskę na imprezie rodzinnej gdzie co chwile ktoś przeglądał zdjęcia ... .

    Z mojej baterii mimo wszystko jestem zadowolony, 1016 zdjęć podczas wyjazdu i tylko jedno rozładowanie i full ładowanie.

  5. #1315

    Domyślnie

    Czy EX1 posiada interwałometr lub umożliwia podpięcie wężyka z taką opcją?

  6. #1316
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2010
    Miasto
    archiwum X
    Posty
    442

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez loki_p Zobacz posta
    Czy EX1 posiada interwałometr lub umożliwia podpięcie wężyka z taką opcją?
    Nie posiada. Nie ma też możliwości podpięcia wężyka ani sterowania aparatem za pomocą pilota.

    Posiada tylko możliwość wykonywania zdjęć seryjnych bez regulacji przedziałow czasowych w trybach PASM i SCN.
    Jest to opisane na stronie 50 instrukcji obsługi.

    Fotografowanie w trybie ciągłym
    1 Ustaw pokrętło wyboru trybu napędu w pozycji (ikonka zdjęcia seryjne)
    2 Naciśnij i przytrzymaj przycisk [Migawka].
    ● Aparat wykonuje kolejne zdjęcia, dopóki przytrzymywany jest
    przycisk [Migawka].
    ● Maksymalna liczba zdjęć zależy od pojemności karty pamięci
    .

  7. #1317
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2010
    Miasto
    archiwum X
    Posty
    442

    Domyślnie

    Aby skorygować mój ostatni post pragne dodać, żę jest możliwość zdalnego sterowania aparatem za pomocą pilota.
    Tak to wyglada w instrukcji:
    kliknij aby powiekszyć

    Czy Cie to zadowoli ?
    Ostatnio edytowane przez Jasand ; 13-08-2011 o 10:09

  8. #1318

    Domyślnie

    Chyba będę musiał przeczytać kiedyś instrukcję od tego aparatu
    A gdzie można kupić takiego pilota?

  9. #1319

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    ...
    A gdzie można kupić takiego pilota?
    A co google się popsuło?
    Pozdrawiam Szymon Znojek

    S5Pro+MB-D200; Ʃ 18-35/1.8A; 80-200/2.8D ED; 50/1.8D; SY 85/1.4; Ʃ 24-60/2.8D; Metz 48 AF-1; EX1; reszta z
    C

  10. #1320

    Domyślnie

    Witam. Ostatnio w moim ex1 zauważyłem awarie pokrętła trybu pracy, gdy jest w pozycji smart to lekkie dotknięcie poprostu zmienia na sąsiednie tryby. Zastanawiam czy opłaca się wysłac do serwisu (wada narazie nie przeszkadza ale może postępować z czasem) , bo pewnie powiedzą że to z winy użytkownika i za czyszczenie trzeba zapłacic. Co doradzicie?

Strona 132 z 185 PierwszyPierwszy ... 3282122130131132133134142182 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •