Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 74
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Sylwku, jesli tylko bedziesz omijal Wroclaw
    O to juz sa normalnie oszczerstwa Nie am więcej tak gościnnych i fotogenicznych miast jak Wrocław
    pozdrawiam Sebastian

  2. #22

    Domyślnie

    E tam. Lodz rulez!!!

    P.S. Nie podlizuje sie Adminowi, tylko pochodze stamtad, to moje rodzinne miasto
    Pozdrowienia
    Sylwek

    Sprzet? Nikogo przeciez to nie obchodzi

  3. #23

    Domyślnie

    A rzeczywiście dużo słychac o Łodzi - a coś pozytywnego też??
    pozdrawiam Sebastian

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sylwiusz
    Wlasnie, cos to sie robi podejrzane. A nie zginelo przypadkiem ostatnio pare kartonow z G 70-300?
    Nie wiem jak kolega ale ja ostatnio nie byłem w Holandii.
    Nikon KIT

  5. #25

    Domyślnie

    Tr0n, gdzie Ty ucho przykladasz ze tylko negatywy slyszysz Pozytywne moze byc to ze w poblizu lezy takie male miasteczko - Wroclaw

    Sylwku, podswiadomie wiedzialem

  6. #26

    Domyślnie

    No ba! Ostatnio to tam byl zjazd Pentaxiarzy Nie moglem byc, ale zdaje sie, ze bylo bardzo sympatycznie Ciekawe, kiedy to forum osiagnie takie stopien integracji, zeby ktos organizowal takie plenerki i zeby ktos potem na nie przyjezdzal? A to fajna sprawa, poznalem dzieki temu sporo ciekawych ludzi...
    Pozdrowienia
    Sylwek

    Sprzet? Nikogo przeciez to nie obchodzi

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sylwiusz
    No ba! Ostatnio to tam byl zjazd Pentaxiarzy Nie moglem byc, ale zdaje sie, ze bylo bardzo sympatycznie Ciekawe, kiedy to forum osiagnie takie stopien integracji, zeby ktos organizowal takie plenerki i zeby ktos potem na nie przyjezdzal? A to fajna sprawa, poznalem dzieki temu sporo ciekawych ludzi...

    Nie będziemy się tutaj przechwalać, ale Wrocław ma już kilka spootów za sobą. A jak tam Łodzianie ..., integrujecie się ???

    Pozdrawiam
    Nikon KIT

  8. #28

    Domyślnie

    No widzisz Sylwku, wroclawianie sie juz integruja i maja forum w... glebokim powazaniu... Jeszcze sie tym przechwalaja zamiast zaprosic. No coz. Tak bywa

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Tr0n, gdzie Ty ucho przykladasz ze tylko negatywy slyszysz Pozytywne moze byc to ze w poblizu lezy takie male miasteczko - Wroclaw
    Hmm, Onet, Wirtualna Polska , Wiadomości , Fakty, Gaceta Wyborcza, Rzeczpospolita mam dalej wymieniac ??




    Cytat Zamieszczone przez admin
    Sylwku, podswiadomie wiedzialem
    Az się zakrztusiłem , ostatnio to Piotr sie przedstawiał jako kobieciaż, ale widze że zmieniły sie preferencje To pewnie przez ten uwodzicielski uśmiech zza aparatu Sylwiusza
    pozdrawiam Sebastian

  10. #30

    Domyślnie

    Tr0n, jak na razie to sie z Picia "integrujecie" Nawet pytania o samopoczucie na nastepny dzien padaja. Po czym to jesli wolno spytac?

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •