Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Domyślnie Kurs fotografii ślubnej

    Właśnie sobie spojrzałem na Nikoniarzach na foto relację z tej imprezy i....
    pierwsze co mnie ukuło w oczy to "fotografowie" siedzący tyłem do ołtarza na schodkach i nie tyle że robiący, ale też oglądający zrobione przed chwilą zdjęcia na swoich aparatach. Coś mi się wydaje, że profesjonalnych nawyków to tam nie uczą.
    Taka mała dygresja zrzędzącego marudy.

    http://nikoniarze.pl/kurs-fotografii-slubnej/
    Ostatnio edytowane przez Raf 007 ; 20-04-2010 o 13:21

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Ależ proszę, już jest

  4. #4

    Domyślnie

    bo to nie był kościół tylko studio.....

  5. #5

    Domyślnie

    Nie wiem gdzie ta para siedziała fizycznie (kościół, studio czy dworzec kolejowy), ale symulowana jest ceremonia ślubu w kościele, a oni siedzą, stoją sobie jak gdyby nigdy nic tyłem do ołtarza.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Raf 007 Zobacz posta
    pierwsze co mnie ukuło w oczy to "fotografowie" siedzący tyłem do ołtarza na schodkach i nie tyle że robiący, ale też oglądający zrobione przed chwilą zdjęcia na swoich aparatach. Coś mi się wydaje, że profesjonalnych nawyków to tam nie uczą.
    Nie rozumiem, w czym problem ?
    Ostatnio edytowane przez morzon ; 20-04-2010 o 14:19

  7. #7

    Domyślnie

    W tym jak się fotograf ma zachowywać w kościele.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Raf 007 Zobacz posta
    W tym jak się fotograf ma zachowywać w kościele.
    O zachowaniu w kościele uczą na kursach w kuriach, a ten kurs uczy zupełnie innych rzeczy.
    Nikon D80 + D40x S17-70 N18-55 N35 N55-200 S70-300 SB600 Lowerpro Flipside 400AW

  9. #9

    Domyślnie

    po pierwsze to nie msza....nikomu nikt nic nie ubliża swoim zachowaniem, po 2 to warsztaty, po 3 będąc ministrantem jakiś czas , w trakcie mszy gdy można było usiąść...a nie było miejsca wokół ołtarza siadaliśmy na schodku plecami do ołtarza.....ksiądz mówił, że nie ma żadnego problemu.....

    a po 4 podczas mszy nikt sobie raczej nie będzie tak siedział (fotograf)......jak na mój gust Kolega przesadza....

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Antonioo Zobacz posta
    jak na mój gust Kolega przesadza....
    Na mój to się nudzi po prostu
    D200+słoiki

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •