Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39
  1. #11

    Domyślnie

    To i ja wrzucę swoje trzy grosze , admin w tych dłuższych "loczkach" i siwiźnie wygląda jak artysta światowej klasy
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  2. #12

    Domyślnie

    ale żeby takiego oftopa zrobić???----NIE GODZI SIĘ

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eskimos Zobacz posta
    To i ja wrzucę swoje trzy grosze , admin w tych dłuższych "loczkach" i siwiźnie wygląda jak artysta światowej klasy
    Podać wazelinki?
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Podać wazelinki?
    Żebym wyślizgnął się od bana za żarty z władzy ?
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hcman Zobacz posta
    Na mój to się nudzi po prostu
    prowokuje
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eskimos Zobacz posta
    Żebym wyślizgnął się od bana za żarty z władzy ?
    Oj... gdzie tam. Ja myślę, że wspaniale połechtałeś jego achtystyczne ego
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  7. #17

    Domyślnie kurs

    Cytat Zamieszczone przez Raf 007 Zobacz posta
    ... Coś mi się wydaje, że profesjonalnych nawyków to tam nie uczą.

    http://nikoniarze.pl/kurs-fotografii-slubnej/
    Byłem na jednym z pierwszych... akurat w kościele organizatorzy zwracali uwagę, że warto słuchać co ma do powiedzenia ksiądz, niestety większość nie słuchała tylko strzelała foty - ich wybór. Z tym, że akurat jeśli wszyscy księża mieliby takie podejście jak ten na szkoleniu - fotografowanie uroczystości kościelnych byłoby jedną z najbardziej ulubionych części reportażu ślubnego

  8. #18

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez Raf 007 Zobacz posta
    Właśnie sobie spojrzałem na Nikoniarzach na foto relację z tej imprezy i....
    pierwsze co mnie ukuło w oczy to "fotografowie" siedzący tyłem do ołtarza na schodkach i nie tyle że robiący, ale też oglądający zrobione przed chwilą zdjęcia na swoich aparatach. Coś mi się wydaje, że profesjonalnych nawyków to tam nie uczą.
    Taka mała dygresja zrzędzącego marudy.

    http://nikoniarze.pl/kurs-fotografii-slubnej/
    1. Nie rozumiem, dlaczego broniąc swoich przekonań i racji nazywasz siebie samego zrzędzącym marudą. Więcej odwagi. Też wydaje mi się, że kursy powinny uczyć prosto i skutecznie poprawnych zachowań w kościele każdego niezależnie od poglądów.

    2. Czy tak wyglądają wszystkie kursy fotografii? Banda ludzi z aparatami i każdy próbuje pierwszy zająć korzystniejsze miejsce, a ci którym się to nie uda robią po prostu chałowate foty? IMO 5 osób to góra na taki kurs...

  9. #19

    Domyślnie

    Prowokacją były właśnie słowa o "zrzędzącym marudzie".
    Zdaję sobie sprawę, że to taka symulacja a nie msza, jednak na zdjęciach zobaczyłem, można powiedzieć książkowe przykłady jak fotograf w kościele postępować nie powinien. Rozumiem, że się przyklęknie tyłem do ołtarza żeby zrobić zdjęcie, bo czasem trzeba, ale zaraz potem trzeba z tego miejsca znikać, a nie stać czy siedzieć podziwiając efekty swej pracy.
    Być może na kursie i była mowa o sposobie zachowania w kościele, ale w praktyce ja tego nie zobaczyłem, a widzę coś wręcz przeciwnego, brak szacunku dla świętości takiego miejsca jak kościół. Chodzi mi o to że fotograf powinien mieć to niejako we krwi. Stanie na środku na prezbiterium i do tego tyłem do ołtarza i oglądanie zdjęć jest nie do pomyślenia. A tu co cały tłumek przyszłych fotografów tak czyni. Moim zdaniem coś nie tak.
    Ktoś powinien wstać i powiedzieć:
    - Nie tak Panowie !!!
    Bo co będzie jak tak postąpią na prawdziwej mszy, bo na kursie przecież można tak było.

    Może ktoś zrozumie o co mi chodzi.
    Pozdrawiam

  10. #20

    Domyślnie

    o czym ty człowieku piszesz???? Zachowanie w kościele uczymy się na kursach organizowanych przez Kurie jak już ktoś napisał. Na warsztatach ma być wygodnie bo tam jest przekazywana wiedza o technice fotografowania, o świetle. Byłeś na jakimś szkoleniu w życiu? TE ZDJĘCIA TO LUŹNY REPORTAŻ Z WARSZTATÓW! a nie sesja z kościoła. Skoro taki czepialski jesteś to czemu nie przeszkadza ci, że nie ma księdza, gości weselnych, że fotografowie nie są w garniturach?? a sprawdziłeś czy zdjęcia były robione w sobotę? może to też zaniedbali i zrobili kiedy indziej.

    Ja skończyłem kurs przetrwania i nie wyjadam dżdżownic z miejskich parków jak jestem tam na spacerze, ukończyłem kurs kierowcy rajdowego i nie latam bokami w każdym zakręcie, ukończyłem kurs strzelecki i nie chodzę z pistoletem i nie strzelam do wszystkiego co się rusza.

    Chłopie opamiętaj się.
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •